Гра Льодовиковий період: Зимові гонки

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період: Зимові гонки
  Оцінка: 399 очок, Голосів: 109

  Опис Гри:

  Зараз у шанувальників веселого мультфільму "Льодовиковий період" є унікальна можливість взяти участь у захоплюючих пригодах улюблених героїв у нашій новій грі "Льодовиковий період: Зимові перегони", яка присвячена пригодам персонажів з цього дуже цікавого і комедійного мультфільму.

  Мультфільм "Льодовиковий період" після його виходу на екрани, завоював безліч маленьких сердець і отримав цілу армію шанувальників у всьому грі. Його дуже цікаві і такі різні герої, кожен знайшли своїх фанатів і полюбилися багатьом.

  У нашій сьогоднішній грі "Льодовиковий період: Зимові гонки" вам належить прийняти дуже активну участь в гонці з доісторичними людьми на спеціальних для цього засобах пересування. Вони віддалено нагадують сучасні автомобілі.

  - Вам потрібно буде постаратися якомога швидше поїхати по засніженим трасам і подолати всі крижані гірки, які можуть зустрітися на вашому ігровому шляху, але постарайтеся при ваших маневрах не перевернутися і не впасти, адже при великій швидкості це може спричинити за собою великі неприємності з вашим героєм мультфільму "Льодовиковий період".

  Вперед до нових і дуже захоплюючих пригод з вашими улюбленими героями!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам