Гра Король лев 2

  Ігри » Ігри Король Лев » Гра Король лев 2
  Оцінка: 485 очок, Голосів: 123

  Опис Гри:

  Мультфільм "Король лев" - є 32-ий за рахунком класичний мультиплікаційний фільм, який випущений студією Діснея. У сюжеті цього мультфільму лежить історія про сімейство левів, татові короля савани Мустафі, його дружині Сарабі і спадкоємця Сімби, а також багато інших персонажів і друзів маленького Сімби.

  У нашій грі "Король лев 2", Кову лазячи по скелях потрапив у біду, левеня випадково послизнувся і впав прямо в ущелину. І насилу втримався за тоненьку гілочку на якій і висить. Він з усіх сил намагається не впасти в річку яка просто кишить крокодилами. На його щастя, його крики про допомогу почули і тепер тільки маленький спадкоємець корони може допомогти Кові врятуватися.

  А допомагати в порятунку бідного Кові будете саме ви. Для цього вам необхідно буде перестрибувати по спинах чуйних і підступних крокодилів і поступово просуватися до мети - порятунку маленького левеняти. Але постарайтеся не впасти воду, адже тоді жертвою голодних крокодилів можете стати саме ви. І Кіра так само залишиться в небезпеці і його порятунок доведеться починати з самого початку.

  Поспішіть, адже гілочка може зламатися в будь-який момент і маленький левеня потрапить в пащу до голодних великих крокодилів.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам