Гра Мортал комбат 3

  Ігри » Ігри Мортал Комбат » Гра Мортал комбат 3
  Оцінка: 360 очок, Голосів: 92

  Опис Гри:

  В наші грі, які присвячені легендарній грі Мортал Комбат, можуть грати як вже справжні професіонали бойових мистецтв, так і новачки, які тільки починають знайомитися з цим захоплюючим жанром онлайн ігор.

  Древній безсмертний воїн-напівбог Грег сьогодні буде битися з силами зла у багатьох світах, і дотримуючись при цьому правил свого таємничого боса. Під час одного з його подорожей через черговий простір і час наш герой потрапляє в несподівану пастку і позбавляється всіх своїх суперздатностей і стає звичайним смертним.

  Нашому герою необхідно повернути свої сили, а для цього йому потрібно перемогти в дуже довгому і важкому повному різних небезпек і пригод подорож.

  До його нещастя, він позбувся ще й своїх нездоланних обладунків і своєї зброї. Так що завдання полягає дуже важке і йому дійсно доведеться дуже не легко. Але ми впевнені, що з вашою допомогою наш герой обов'язково повинен впоратися!

  Приступайте до справжнього відчайдушного поєдинку і покажіть вашому суперникові, що він вже може виходити на пенсію, так як на його місце ви хочете прийти, і відступати ви зовсім не маєте наміру. Покажіть йому все, на що ви здатні, щоб він відступив і здався.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам