Гра Мортал комбат 9

  Ігри » Ігри Мортал Комбат » Гра Мортал комбат 9
  Оцінка: 1707 очок, Голосів: 400

  Опис Гри:

  Мортал комбат - це серія комп'ютерних ігор розроблених в жанрі файтинг. Основною лінією ігор Мортал Комбат являє собою поєдинки один на один з вашим суперником. Пізніше за мотивами цієї гри був знятий фільм.

  Для всіх шанувальників і новачків, пропонуємо зіграти в нашу нову гру "Мортал комбат 9", в якій ви можете провести ваш час дуже динамічно і вже точно не нудьгуватимете!

  Імператор Шао Кан, сьогодні оголосив про початок нового бойового турніру, і взяти в ньому участь зможуть тільки ті, хто є найкращими бійцями, чиї навички вже перевірені часом і подіями.

  В цій епічній сутичці один проти одного зустрінуться як старі вороги, так і друзі, і пощади не варто чекати нікому, її просто не буде!

  Стрімкі професійні ніндзя, безшумні як тіні, воїни-тіні, величезні супермутанти, різні майстри бойових мистецтв і дуже могутні чаклуни, почнуть свої бої в одному з вирішальних битв за дуже високий титул чемпіона, який зможе одержати тільки той борець, який покаже найкращі результати сутичок. А сутички ці будуть дуже жорстокими і нещадними.

  Покажіть на що ви здатні як справжній боєць супер ігри "Мортал комбат 9". Вперед, ми віримо у ваші здібності.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам