Гра Мортал комбат 4

  Ігри » Ігри Мортал Комбат » Гра Мортал комбат 4
  Оцінка: 1222 очок, Голосів: 283

  Опис Гри:

  Всім шанувальникам і новачкам файтинг ігор, пропонуємо зіграти в нашу нову гру "Мортал комбат 4", в якій ви можете насолодитися справжніми чоловічими битвами з справжніми професійними бійцями. Дана серія ігор дуже популярна у всьому світі і завоювала безліч шанувальників, які весь свій вільний час проводять за віртуальними боями зі своїми дуже небезпечними, а часом і мерзенними монстрами суперниками. Адже персонажі в кожній з цих ігор дуже унікальні і впізнавані. Вони надихнуть у свого суперника страх і жах перед боєм, намагаючись всім своїм виглядом показати, наскільки вони круті професійні бійці.

  По правилам нашої гри "Мортал комбат 4" цей титул може дістатися тільки найсильнішому з бійців. Вам необхідно вибрати персонажа, який буде вам до душі і почати бій з усіма іншими учасниками бою, справжніми чудовиськами.

  Доведіть усім, що саме ваш герой гідний правити світом справжніх чудовиськ. Управляйте вашим персонажем за допомогою стрілочок на клавіатурі A, S, D.

  Ми впевнені що у вас все вийде і перемога в цій жахливій битві буде за вами. Не варто боятися ваших противників, навіть якщо вони настільки жахливі та підступні, ви так само не з крейди зроблені.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам