Гра Мортал Комбат 5

  Ігри » Ігри Мортал Комбат » Гра Мортал Комбат 5
  Оцінка: 2529 очок, Голосів: 593

  Опис Гри:

  найпопулярніша гра серед справжніх чоловіків і любителів дуже кривавих поєдинків - Мортал комбат , створена серія комп'ютерних і онлайн ігор в жанрі файтинг. Основною лінією ігор Мортал Комбат являє собою поєдинки один на один з вашим суперником.

  В даний жанр ігор можуть грати як вже дуже досвідчені борці так і новачки, які хочуть спробувати свої можливості і показати справжній кривавий поєдинок.

  Для таких відважних гравців була створена наша нова захоплююча гра "Мортал комбат 5", в якій ви можете насолодитися справжніми чоловічими битвами з справжніми професійними бійцями.

  В нашій дуже крутий грі "Мортал комбат 5" очікується черговий дуже кривавий і нещадний бій.

  В нетрях Гонконгу ні один день не може пройти без бійок між різними бандами, і в нашій крутий гри "Мортал Комбат 5" вам доведеться взяти безпосередню участь в одному з дуже небезпечних розбирань.

  Герої нашої гри з ворогуючих угруповань зіткнулися в нічному метро, де крім них більше немає нікого. Для того, щоб почати бій їм навіть не потрібен особливий привід. Вам належить битися на одній із сторін і перемогти вашого супротивника в дуже небезпечній і захоплюючій сутичці один на один, використовуючи для цього спеціальні прийоми і можливості вашого відважного героя. Також в нашій грі реалізовано дуже важливий режим битви два на два, в якому ви можете взяти безпосередню участь за одним комп'ютером разом з знайомим.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам