Гра Ну постривай: Електроніка 2

  Ігри » Ігри Ну постривай » Гра Ну постривай: Електроніка 2
  Оцінка: 411 очок, Голосів: 113

  Опис Гри:

  У сьогоднішній грі "Ну постривай: Електроніка 2", яка створена за мотивами легендарної гри про вовка, який ловить падаючі яйця, внесені деякі корективи, трохи перероблені візуальні ефекти і спрощено управління головним героєм - сірим вовком. «Вовк ловить яйця" - це дуже знаменита гра кінця 80-х і початку 90-х років, в яку грали не тільки школярі, але й цілі вечори з ловлі яєць проводили їх батьки.

  Метою цієї гри є все ті ж гастрономічні пристрасті нашого старого друга Вовка - яйця. Вам потрібно перевертати Вовка до жолобків, за якими в цей момент будуть котитися курячі яйця і ні в якому разі не дати їм впасти на землю, адже, тоді вони розіб'ються. І коли, ви прогавите три курячих яйця - ваша гра буде програна, і вам необхідно буде все починати з самого початку.

  Ця забавна старомодна іграшка з всім знайомим дизайном і спрощеним управлінням, напевно повинна сподобатися всім фанатам ще радянської гри і подарує вам багато позитивних емоцій та спогадів.

  Вперед за ловлею яєць! У вас все обов'язково вийде і ви проведете незабутній час з ностальгією про минулі часи, в нашій супер класній грі "Ну постривай: Електроніка 2".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам