Гра Ну постривай: Вовк ловить яйця

  Ігри » Ігри Ну постривай » Гра Ну постривай: Вовк ловить яйця
  Оцінка: 420 очок, Голосів: 114

  Опис Гри:

  Любителі ретро ігор приєднуйтесь! Пропонуємо вас зіграти в улюблену багатьма свого часу гру "Ну постривай: Вовк ловить яйця". Ця знаменита гра, стала символом цілої епохи для багатьох школярів кінця 80-х і початку 90-х років, а тепер у вас є можливість зіграти в неї прямо на вашому комп'ютері.

  У нашій грі "Ну постривай: Вовк ловить яйця" ретельно скопійований інтерфейс оригінальної іграшки в яку, напевно грали ще ваші батьки. Зараз ця гра може здатися вам дуже смішною і не барвистою, але в ті часи вона була справжнім хітом і розкішшю, яку могли собі дозволити не всі. І ті, хто був щасливим володарем цієї гри, дуже поважалися на районі. І грали в цю гру цілими дворами.

  Ідея цієї гри досить проста. Сірий вовк повинен збирати яйця, які котяться по спеціальних жолобках і не дати їм впасти. Для лову яєць, вам необхідно використовувати чотири кнопки керування героєм і можна повертати його до цих жолобків. Але пам'ятайте, що робити це потрібно постаратися в той момент, коли яйця вже майже падають. По мірі проходження нашої гри "Ну постривай: Вовк ловить яйця", яєць буде ставати все більше і більше, і вони будуть котитися швидше. І для того, щоб пройти якомога далі в цій грі, вам потрібно бути дуже уважним і сконцентрованим. Ваша хороша реакція і вірно обране відчуття ритму - це ключові якості, які допоможуть вам пройти цю гру як можна далі. Але пам'ятайте, що коли ви упустите три яйця, гра буде програна і вам треба буде почати з самого початку.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам