Гра Ну постривай догонялки

  Ігри » Ігри Ну постривай » Гра Ну постривай догонялки
  Оцінка: 460 очок, Голосів: 127

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам пограти в нашу нову захоплюючу і динамічну гру "Ну постривай догонялки".

  Як і в відомому мультфільмі, наш сірий герой Вовк, поставив перед собою головне завдання - зловити розумного Зайця, і зробити це він хоче в що б те не стало. І що б то не з'явилося у нашого героя на шляху, це його не зупинить. На пошуки свого вухатого друга він відправляється на своєму новенькому крутому мотоциклі, і як тільки Вовк побачить Зайця, косого вже нічого не врятує. Герої в нашій грі "Ну постривай догонялки" набагато суворіші і більш реалістичні, ніж їх оригінали в мультфільмі.

  В нашій грі вам належить ганяти разом з сірим вовком на його байці по безлюдним трасам, щоб знайти собі жертву і при цьому руйнуючи все що тільки попадається йому на шляху здійснюючи просто божевільні трюки.

  Ви можете заробити очки, роблячи перекиди і надовго зависаючи в повітрі, а так само роблячи інші божевільні вчинки. Якщо ви будете робити послідовно всі трюки ви зможете набрати більшу кількість балів. За кожне ваше обертання в повітрі ваші бонуси будуть подвоюватися. Вам необхідно бути дуже уважним коли приземляєтеся після важких трюків, ви можете впасти на землю і вас може розплющити. Покажіть на що ви здатні в битві з вітром і швидкістю.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам