Гра Ну постривай: Розфарбуй вовка

  Ігри » Ігри Ну постривай » Гра Ну постривай: Розфарбуй вовка
  Оцінка: 374 очок, Голосів: 103

  Опис Гри:

  «Вовк ловить яйця" - це дуже знаменита гра, яка стала символом епохи для дуже багатьох школярів 80-х - 90-х років, і вони не могли лягати спати не програвши в цю гру. А тепер у вас є можливість зіграти в неї прямо зараз.

  Сюжет нашої нової захоплюючої гри-розмальовки "Ну постривай: Розфарбуй вовка" дуже простий. Наш старий знайомий - сірий Вовк, дуже любить кататися на човні, і одного разу, під час чергової прогулянки по річці він зробив дуже круту фотографію навколишнього пейзажу. Тільки от невдача, вона випадково впала у воду і всі фарби з неї змило водою. Бідний вовк просто в сказі! Він дуже засмучений тим, що трапилося з його знімком!

  Ви зобов'язані допомогти нашому сірому непосиді спочатку відновити втрачені фарби від його фотографії, відвідавши нашу гру "Ну постривай: Розфарбуй вовка". Вам потрібно вибрати відповідні коліри фарби, які на вашу думку, ідеально підійдуть для відновлення цієї фотографії.

  Без вас бідному вовкові не впоратися, адже у нього повністю відсутня художня фантазія, і самостійно він може тільки зробити ще гірше і остаточно зіпсувати фотографію.

  Швидше починайте грати в цю чудову гру, і повірте нам, ви чудово проведете свій час.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам