Гра Пазл Русалонька - збери ії швидше за всіх!

  Ігри » Ігри Русалочка » Гра Пазл Русалонька - збери ії швидше за всіх!
  Оцінка: 1322 очок, Голосів: 319

  Опис Гри:

  Пропонуємо всім прихильникам і фанам дуже захоплюючого і душевного мультфільму від студії мультфільмів Уолта Діснея - «Русалонька», поєднати приємне з дуже приємним, і зіграти в нашу веселу онлайн гру.

  Дана гра відмінно розвиває ваше логічне мислення, покращує пам'ять. Адже у цій грі про пазл з русалонькою", вам потрібно додати трошки фарб для зображення вашої улюбленої красуні з дна морського - русалоньки Аріель. - ця гра, в якій вам належить з шматочків мозаїки скласти зображення улюблених героїв з мультфільму про русалоньку Аріель. При проходженні грі "Пазл Русалонька" кожен раз з'являється шестикутний пазл, котрий вам необхідно буде розмістити на ігровому полі на тому місці, яке в точності відповідає малюнку і з підказкою, яку вам буде давати наша гра.

  Якщо, раптом, шестикутний шматочок пазла поставити не точно на необхідну для нього позицію на ігровому підлозі, а лише близько до неї, програма автоматично підтягне його на правильне місце. А опинившись на потрібному місці, шестиуцтник втрачає свою здатність рухатися по ігровому полю, і ви зможете взяти інший шматочок мозаїки.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам