Гра Русалонька: Пошук зірок

  Ігри » Ігри Русалочка » Гра Русалонька: Пошук зірок
  Оцінка: 1261 очок, Голосів: 302

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам у нашій новій дуже яскравій і захоплюючій грі "Русалонька: Пошук зірок" знайти усі зірочки, які підготувала для вас наша весела гра. Збирати зірочки ви будете разом з нашою чудовою морською красунею русалонькою Аріель, які розкидані по всьому ігровому полю! Але вам необхідно запам'ятати наступне: ваш час для збирання зірочок дуже обмежен. Вам необхідно впоратися з пошуками небесних світил всього за п'ять хвилин.

  Будьте дуже уважними і дивіться ретельно все ігрове поле. Де ж вони заховалися? Деякі з зірочок дуже яскраво виблискують, а деякі просто дуже важко розглянути. Дуже важливий момент, клікати повз зірочок не потрібно, за такі промахи гра покарає вас тим, що зменшує у вас час на пошуки зірочок і ви можете не встигнути зібрати дуже потрібну для вас кількість цих небесних світил.

  Ми віримо, що якщо ви будете дуже уважними і будете дуже ретельно оглядати надані картинки, ви дуже швидко отримаєте, разом з вашою героїнею Русалонькою, перемогу в нашій захоплюючій грі, яка присвячена легендарному мультфільму про життя та пригоди русалоньки і її друзів.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам