Ігри супергерої

Реальність іноді настільки нудна, що хочеться втекти від неї якнайдалі. Повір, що місце пригод і подвигів є завжди, навіть якщо тобі здається, що в найближчі дні нічого цікавого не трапиться. Напевно ти хоч раз замислювався, яке це - бути крутим, як Людина-павук або Супермен

І ми підкажемо тобі, як в будь-який момент перетворитися в улюблених героїв, зануритися у їх реальність, втікши від своєї. Почнуться чи ні пригоди, залежать від твого наступного кліка.

Хтось мріє побачити на собі обтягуючий костюм і подорожувати по висоткам під самими хмарами, а хтось хоче рятувати світ від зла, яке, як правило, намагається підкорити людство. Про що б ти не мріяв, зможеш реалізувати абсолютно все за допомогою онлайн-ігор, які зібрані для тебе на цій сторінці. У віртуальному світі межі розширюються, що робить його в сто разів більш цікавим, ніж справжній. Стати на місце свого кумира - де таке ще можливо, якщо не в комп'ютерній грі? Радимо тобі зібрати сміливість і приготуватися до карколомних подорожам!

Стань надлюдиною!

Судячи з американських коміксах, де-то в 20 столітті у людей стали виявлятися надздібності. І це не дивно, тому що саме в той час техніка і наука стали достатньо розвинені, щоб спровокувати значні зміни у світі. Навряд чи Бетмен з'явився б у вишуканому Ренесансі або демонічному Середньовіччя. Тоді він був би недоречно.

Які способи стати надлюдиною ти знаєш? По-перше, можна їм народитися (хоча, як ти знаєш, батьків не вибирають, як і свій вигляд при народженні). Шлях Супермена почався саме з цього. Багато сперечаються про те, наскільки він є надлюдиною, оскільки, якщо поглянути правді в очі, Супермен і не людина зовсім. Родом він з планети Криптон. І на своїй батьківщині він вважався б цілком звичайним, типовим істотою. Але на Землі він явно перевершує типових мешканців планети за своїм здібностям.

Другий шлях знайти приставку «най» до своєї сутності - мутувати з якихось причин. Це може бути гамма-випромінювання (згадай тільки Брюса Беннера, доктора наук) або ж укус радіоактивного павука (Пітер Паркер, якого ти, швидше за все, також знаєш). Вплив цього чинника може бути абсолютно несподіваним, як і його наслідки. Мутації - це не завжди приємно. Але у тих, хто зазнає перетворень, є шанс стати ще одним Спайдерменом або Халком.

Є ще й третій шлях - це втручання людини в справи природи. Яскраві приклади: Капітан Америка, Росомаха, які були простими солдатами, але потім були проведені урядові експерименти, які поміняли їх сутність і життя. Напевно, були й інші засекречені експерименти, які закінчилися невдало. Про них знають лише одиниці. Але комусь з піддослідних все ж вдалося вижити і навіть поліпшити деякі свої властивості і якості, а також стати однією з ключових персон в грі Супергерої.

Четвертий шлях стати кимось або чимось більшим, ніж людина, це працювати над собою певним чином і задаючись певними цілями. Ти вже знайомий з історією Залізної людини? Це був плейбой Тоні Старк, за сумісництвом філантроп і мільярдер. Він зібрав собі високотехнологічний костюм, завдяки якому височіє своїми здібностями над іншими людьми.

Вище описані способи мають свої «плюси», а також свої ризики. Тобі не потрібно проходити ці шляхи і ризикувати чим-небудь, але ти можеш поринути у світ свого улюбленого героя, почавши грати в онлайн-ігри. Всі зібрані на нашому сайті «флешки» яскраві і цікаві. Вони дадуть тобі можливість стати супергероєм, нічим при цьому не ризикуючи. Натискай «старт» вже зараз!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам