Том і Джеррі на двох

Якщо ти родом з того самого дитинства, коли Інтернету ще не було, а по телевізору крутили пару-трійку мультів, то напевно знаєш, що одним з останніх був культовий мультфільм про Тома і Джері. Чого тільки наші персонажі не натерпілися в процесі багатосерійної історії. Хтось шкодує Джеррі, а кому-то прикро за Тома

Чию сторону бажаєш зайняти ти? У тебе є можливість вибору, адже ти знаходишся у розділі, де ці дивовижні персонажі фігурують у кожній грі, а ти можеш ними управляти, як завгодно.

В принципі, суть гри дуже схожа з сюжетом мультика. Є Те, що намагається зловити Джеррі – спритного мишеняти. Зробити це не так просто, адже малюк постійно намагається придумати черговий план, в рамках якого Тому завжди отримує певного роду ляпас, а Джері завжди виходить сухим з води. Але також у розділі є й інші, не менш цікаві ігри. Наприклад, тобі доведеться й одягнути Тому з Джеррі, і відправитися з ними на прогулянку, а ще вирішувати складні задачки і головоломки. Сподіваємося, ти впораєшся з усім цим, тому що проводити час в компанії друзів просто нереальне щастя.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам