Гра Готель з вампірами: грати безкоштовно онлайн!

  Ігри » Ігри Вампіри » Гра Готель з вампірами: грати безкоштовно онлайн!
  Оцінка: 327 очок, Голосів: 84

  Опис Гри:

  Що може бути жахливіше, ніж заселитися в готель який просто кишить вампірами, та ще й покоївка прибирає дуже рідко? Важко собі уявити! Така ж ситуація склалася і з героями нашої гри "Готель з вампірами", яким так не пощастило, що вони помилково заселилися в дуже небезпечний для їх життя готель.

  Втім, все не так вже погано, як би здалося на перший погляд, якщо вампіром є ви самі!

  Вашим головним завданням у нашій грі "Готель з вампірами" буде відвідати всі кімнати, які маються в готелі, які розміщуються за рожевими дверима. У вашому розпорядженні для швидкого переміщення по поверхах буде ліфт. Але головне - вам необхідно бути обережним і не потрапляти на очі і постріли срібних куль, які будуть випускати у вас поліцейські.

  Для управління в нашій грі "Готель з вампірами" ви можете використовувати стрілки на клавіатурі, для того, щоб переміщати вашого героя по готелю та кімнатам готелю.

  Все дуже просто але при цьому, дуже захоплююче. Сюжет наче з цього голлівудського трилера фільму жахів, але в головній ролі самого небезпечного лиходія будете саме ви, в обличчі нашого віртуального героя гри "Готель з вампірами".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам