Зомбі ігри на двох

Зомбі – це один з найбільш популярних жанрів іграшок на просторі Інтернету. Так, справжні любителі зомбяшек реально оцінять всі можливості, які пропонує цей розділ. Ходячі мерці тут всюди – в яку гру ти не заглянеш, скрізь зустрінешся зі злісними монстрами, тому вхід сюди дозволяється лише самим сміливим і відважним хлопцям

Уяви тільки, тобі надається унікальна можливість врятувати людину, місто, країну або навіть цілий світ. Ти ніколи не пошкодуєш про те, що вибрав для ігор саме цей розділ, повір! А щоб не витрачати час даремно, приступай прямо зараз, і ти побачиш, як не зможеш відірватися від іграшки на протязі цілого дня. Тому настійно рекомендуємо спершу зробити домашнє завдання, і тільки після цього вирушати у віртуальний світ, повний непередбачуваних небезпек і неймовірно крутих вражень.

- Пам'ятай, що ти можеш запросити в гості одного, і ви удвох зможете управляти рятувальною командою, спрямованої на винищення зомбі. Як варіант, ви можете приєднатися до ходячим мерцям, і ганяти по міських вулицях з метою знищення людства. Як бачиш, можливостей безліч, головне – почати, а там ти вже відірватися від гри не зможеш. І неважливо, на якій грі ти зупиниш свою увагу, адже всі вони нереальні!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам