Гра Історія іграшок 3

  Ігри » Ігри Історія іграшок » Гра Історія іграшок 3
  Оцінка: 322 очок, Голосів: 89

  Опис Гри:

  Сьогодні маленькі зелені чоловічки, техніки з бази Космічних рейнджерів, пропали при дуже таємничих обставинах.

  За цю дуже серйозну справу береться кращий з відомих рейнджерів - чудовий Базз Лайтер!

  Після загибелі свого напарника під час однієї з попередніх операцій, Базз твердо вирішив, що надалі буде працювати тільки один без чиєї-небудь допомоги. І наш герой починає розслідування, в ході якого він виявляє по всій галактиці дуже дивне зростання активності різного роду злочинців.

  Наш сміливий Базз продовжує свої пошуки, і в момент, коли він вже зовсім близько підійшов до розгадки завдання, почало відбуватися щось неймовірне.

  Його колишній напарник, якого він вважав мертвим - вижив і тепер служить на стороні зла! І саме від його колишнього друга всі злочинці в галактиці і з'являються, а так само від супер лиходія Імператора Зурга, який мріє захопити владу в усьому світі. Рейнджер вступає в бій з своїм колишнім другом і напарником, але в останній момент Зург рятує свого вірного слугу.

  Базз розуміє, що в поодинці йому не впоратися і приймає рішення зібрати свою власну команду рейнджерів в яку він запросив принцесу Світу Нову, колишнього прибиральника Бустера і експериментального робота-рейнджера XR. І в цій дружній компанії наш Базз починає пошуки притулка Зугра, а так само сліди, які приводять його на далеку занедбану планету. І тут починається найцікавіше. Битва з лиходіями буде дуже кривавою і спекотною, і від її результату буде залежати доля всієї галактики.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам