Гра Льодовиковий період 2: Глобальне потепління

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період 2: Глобальне потепління
  Оцінка: 378 очок, Голосів: 107

  Опис Гри:

  Сьогодні в сонячній долині, де проживають герої з мультфільму "Льодовиковий період" закінчилася холодна і дуже затяжна зима, яка вже встигла всім набриднути, і тепер настало тепле літо і сонце дуже припікає.

  Наші герої спочатку раділи такій обстановці, але незабаром вони згадали, що нічого хорошого для жителів сонячної долини не варто чекати від глобального потепління. Адже біда в тому, що їх рідна долина, з усіх боків оточена льодовиками, і вони поступово таять від дуже сильних сонячних променів.

  Але шаблезубу білку така ситуація зовсім не турбує, адже вона цілком поглинена в процес погоні за черговим горішком, який весь час вислизає у нього з рук. Не помічаючи нікого навколо, наша білка звалилася в розколину в землі і тепер їй загрожує велика небезпека. Але опосуми Едді і Креш помітили в яку біду потрапила білка, і вирішують поспішити на допомогу. Вони споруджують своєрідний пліт, на якому разом з водою можуть піднятися вгору до суші.

  У цій грі "Льодовиковий період 2: Глобальне потепління" вам доведеться допомогти Скрату зібрати велику кількість горіхів на шляху до суші і постарайтеся не пропустити ні одного, щоб він не надумав пірнути назад.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам