Гра Льодовиковий період 4

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період 4
  Оцінка: 594 очок, Голосів: 152

  Опис Гри:

  Знову наступає Льодовиковий період, і всі жителі сонячної долини готуються до початку дуже холодної і морозної зими. Кожен з них робить це як вміє. Хтось збирається емігрувати в теплі краї подалі від очікуваних морозів, а хтось робить собі запаси на зиму. Деякі з жителів просто чекають початку холодів і насолоджуються кожною хвилинкою теплих днів в компанії своїх друзів. А в цей час наш герой мамонт Менні, разом зі своєю дружиною і донькою спокійно облаштовують своє сімейне гніздечко. Адже товстошкірим мамонтам з їх шубою ніякі холоди не страшні.

  І лінивець Сід, дуже радий допомогти своїм друзям в їх облаштуванні житла, і тепер пропадає з ними цілими днями. Тигр Дієго, на відміну від всіх інших друзів, не знає, чим йому зайнятися і просто гуляє собі по долині. І під час однієї з своїх звичайних прогулянок Дієго щось помітив. Опосуми Едді і Креш, які є зведеними братами Еллі, ведуть себе дуже дивно. Крім того, що вони весь час бігають, кричать і метушаться, вони намагаються створити якусь дуже дивну гімнастичну конструкцію над якою по дереву бігає шаблезуба білка.

  Розгадка цієї дуже захоплюючої і дивної ситуації в тому, що наш старий знайомий Скрат, так само як і всі мешканці долини готується до дуже довгої та холодної зими, та збирає собі запаси улюбленої їжі - горіхи. І йому погодилися допомогти Едді і Креш. Втомлений від нудьги Дієго так само погодився допомогти цим друзям і тепер всі вони разом беруть участь в цьому цікавому процесі збору горіхів і ви так само можете прийняти участь відвідавши нашу гру "Льодовиковий період 4".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам