Гра Русалонька одягається на бал - грай безкоштовно онлайн!

  Ігри » Ігри Русалочка » Гра Русалонька одягається на бал - грай безкоштовно онлайн!
  Оцінка: 1653 очок, Голосів: 380

  Опис Гри:

  Барвистий, дивно романтичний мультфільм "Русалонька - це 28-й за рахунком мультфільм, який знятий на знаменитій студії Уолта Діснея. Він створений за мотивами твору Ганса Крістіана Андерсена. Головною героїнею цього чудового мультика є дуже гарна русалонька - Аріель.

  Якщо ви просто в захваті від цього мультфільму і любите красиву одяг і обожнюєте підбирати різні аксесуари та вбрання? Тоді ви просто зобов'язані допомогти нашій Русалоньці підготуватися до її першого в житті балу в нашій грі "Русалонька одягається на бал".

  Наша чарівна русалонька - Аріель, мріє зачарувати свого улюбленого принца, а це їй ніяк не вийде зробити без дуже правильного створення стильного і романтичного образу.

  У вас зараз є унікальна можливість самому вирішити, як же буде виглядати наша героїня на балу. Для цього вам просто-напросто треба запустити нашу гру "Русалонька одягається на бал" і приміряти на героїню всі найкращі в світі сукні та вишукані аксесуари.

  Клікайте мишкою на потрібний вам предмет в колонці, яка розташовується з лівого боку екрану, і насолоджуйтеся результатами вашої зміни і без того красуні - Русалочки.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам