Гра Русалонька і принцеса: допоможи подружкам вбратися!

  Ігри » Ігри Русалочка » Гра Русалонька і принцеса: допоможи подружкам вбратися!
  Оцінка: 1115 очок, Голосів: 270

  Опис Гри:

  Сьогодні в нашій грі "Русалонька і принцеса" крім красуні з дна морського Аріель, у нас буде присутня ще одна - справжня східна принцеса Жасмін, з якою наша хвостата героїня збирається на прогулянку.

  Цей дивно романтичний мультфільм "Русалонька знятий на знаменитій студії Уолта Діснея і створений він за мотивами твору Ганса Християна Андерсена. Головною героїнею цього чудового мультика є дуже гарна русалонька, а так само принц у якого вона дуже сильно закохана.

  І дві настільки привабливі дівчата повинні дуже ґрунтовно підійти до вибору собі вечірнього вбрання. Ми пропонуємо вам допомогти нашим красуням вибрати карколомні сукні в нашій грі "Русалонька і принцеса".

  Вам потрібно розфарбувати наших привабливих дівчат так, щоб їм було не соромно піти на будь-які прийоми, які може влаштувати підводний король.

  Якщо раптом фасон костюмів для наших красунь вже придуманий винахідливим художником, то ось відповідальний вибір кольору повністю лежить тільки на вас. І ви можете творити і поєднувати всі кольори, які вважаєте потрібними. І не варто себе в чомусь обмежувати. Вперед до пригод з вашими улюбленими героями.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам