Гра Супер корова на підводному човні: грай безкоштовно!

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова на підводному човні: грай безкоштовно!
  Оцінка: 400 очок, Голосів: 102

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам зіграти в нашу нову захоплюючу гру за мотивами серії ігор про Супер Корову - "Супер корови на підводному човні".

  Для тих, хто забув або не знає сюжет серії ігор, опишемо вам короткий сюжет. Злісний професор Дуріарті втік з в'язниці і захопив ферму в Сонячній Долині. Всі тварини, які населяють дану ферму, звернулися за допомогою до відважної Супер Корови, для того, щоб вона зупинила озвірілого генія і поклала тим самим кінець його жахливим дослідам над ними.

  Наш головний персонаж - Супер Корова, володіє незвичайною стрибучістю і несподіваною для корови відвагою.

  У нашій грі "Супер корови на підводному човні" вам належить допомогти коровам зібрати дорогоцінний метал - золото, яке дуже необхідне їм для будівництва Коровограда.

  Серед корів на фермі, ходять легенди, що в морі є дуже таємничий острів, на якому сконцентровані цілі поклади золота, яких буде достатньо для того, щоб корівки змогли вибудувати собі своє власне місто. Для того щоб збирати золото, вам необхідно буде натискати на кнопку миші, і керовані вами корови будуть підскакувати з відкритого люка, але пам'ятайте, що потім їх треба зловити і назад загнати в люк, інакше ваш персонаж потоне.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам