Гра Свята корова

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Свята корова
  Оцінка: 479 очок, Голосів: 121

  Опис Гри:

  Для того, щоб потрапити в рай, після свого життя, кожен повинен зробити дуже багато хороших безоплатних вчинків. Але що ж робити, якщо при житті ви встигли зробити дуже мало добрих справ? Необхідно якомога швидше виправляти ситуацію!

  Пропонуємо вам зіграти в нашу нову захоплюючу гру за мотивами серії ігор про Супер Корову - "Гра Свята корова"у якої нашій головній героїні - Супер Корові, яка володіє незвичайною стрибучістю і несподіваною для корови відвагою, необхідно допомогти потрапити у справжній рай.

  В нашій дуже захоплюючій грі "Свята корова", яка має дуже незвичайний сюжет, вам належить допомогти нашій героїні корові потрапити в рай, і всім, хто потребує допомогти, тим самим додати скарбничку до життя корови, ще парочку добрих справ, які точно повинні допомогти їй потрапити в рай. Грайте від душі і пошкодуйте бідну корову, яка і так все життя прагнула робити всім нужденним добро, зробити ще кілька добрих справ і тоді вона точно потрапить в те місце на небі, на яке вона заслужила.

  Вам треба дуже сильно постаратися і зробити добрих справ як можна більше. Ми віримо у ваше добре серце, яке не залишить нашу корову без допомоги в такій дуже не простій для неї ситуації.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам