Гра Супер корова підриває ворогів

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова підриває ворогів
  Оцінка: 437 очок, Голосів: 113

  Опис Гри:

  В нашій грі головний персонаж - відважна Супер Корова, завжди готова прийти на допомогу жителям з ферми, яка розміщується в Сонячній долині. Супер Корова, має дуже незвичайні здібності. Вона може дуже далеко стрибати і робити це з несподіваною для корови відвагою.

  Сьогодні в рідну село нашої сміливої героїні Супер корови вторглися дуже неприємні і злі інопланетяни, які раптом вирішили заволодіти усім світом.

  Село потребує вашої допомоги. Допоможіть нашої відважної героїні впоратися з інопланетними загарбниками і при цьому врятувати всіх її друзів з полону, в який вони встигли потрапити в нашій грі " Супер корова підриває ворогів".

  Для перемоги, вам необхідно розміщувати на рівнях бомби, намагаючись скинути всіх інопланетян вниз. Але при цьому, всі корови повинні виявитися на траві. І пам'ятайте, що чим менше бомб ви використовуєте для проходження, тим вище ваш підсумковий рахунок.

  Граючи в нашу гру, ви обов'язково проведете ваш вільний час дуже захоплююче, і запам'ятається так, що ще не один раз зайдете зіграти в нашу гру.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам