Гра Супер корова: Бокс

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова: Бокс
  Оцінка: 422 очок, Голосів: 108

  Опис Гри:

  Наш головний персонаж - Супер Корова, володіє незвичайною стрибучістю і несподіваною для корови відвагою і супер сильна корівка не може і дня побути без небезпечних пригод.

  Для тих, хто забув або не знає сюжет серії ігор, опишемо вам короткий сюжет. Злісний професор Дуріарті втік з в'язниці і захопив ферму в Сонячній Долині. Всі тварини, які населяють дану ферму, звернулися за допомогою до відважної Супер Корові, для того, щоб вона зупинила озвірілого професора і здолала його тим самим поклавши кінець його дуже жахливим дослідам над ними.

  Але сьогодні наша смілива героїня корівка Супер корова, вирішила урізноманітнити своє дозвілля і захотіла взяти участь в цьому турнірі з тайського боксу і таким чином поліпшити свої здібності в цій справі, а так само, навчитися чогось новенькому.

  Корова чекає дуже важкий бій з дуже крутими суперниками по рингу, і на жаль, ви не зможете керувати цією відчайдушною корівкою, в цій грі "Супер корова: Бокс" ви не керуєте нашою героїнею, але зате, для проведення її атак і блоків є всі сім клавіш.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам