Гра Супер корова літає над рибами

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова літає над рибами
  Оцінка: 419 очок, Голосів: 110

  Опис Гри:

  У цій прикольній і дуже незвичайній грі Вам належить управляти самою Супер коровою, яка раптом вирішила трохи політати над улюбленим озером. Пропонуємо вам прямо зараз зіграти в нашу нову захоплюючу гру "Супер корова літає над рибами".

  Супер Корова наділена від природи дуже дивною можливістю дуже високо і далеко стрибати, а також сміливістю і відвагою.

  Супер сильна корівка не може і дня побути без небезпечних пригод. Вона проживає в дуже дивному місці з дуже дивними персонажами. Село де проживає наша героїня розташоване у Сонячній долині, а її жителям, постійно загрожують якісь негідники.

  У нашій грі "Супер корова літає над рибами" вам належить дуже веселий бій з жителями озера - рибами, яких можна атакувати за допомогою поливу їх молоком. А риби, що в свою чергу будуть відповідати вам, запускаючи в повітря мильні бульбашки, усередині яких буде знаходитися бомба.

  Ось такий цікавий бій між жителями Сонячної долини в якому ви можете взяти безпосередню участь і принести перемогу нашій корівці.

  Тільки разом з вами і вашою активною участю, наша корова супергеройша зможе отримати свою перемогу в цьому небезпечному бою.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам