Гра Супер корова на мотоциклі

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова на мотоциклі
  Оцінка: 875 очок, Голосів: 213

  Опис Гри:

  Корова на мотоциклі - це як корова на льоду, але не в нашому випадку. Адже за дуже крутий мотоцикл буде сідати не проста корова, а наша героїня гри - Супер Корова, яка знає, як потрібно їздити справжній супер корові. Крім того, у нашій незвичайній корови є дуже багато припасених майстерень прийомчиків, які вона обов'язково зробить з вашою допомогою у нашій грі "Супер корова на мотоциклі".

  Наша супер сильна корівка не може і дня побути без небезпечних пригод. Ось і сьогодні, коли вона черговий раз хотіла погрітися на сонечку, хитрі і неприємні койоти вирішили поживитися свіжою курятиною на нашій фермі!

  І варто було їм тільки дізнатися про те, що наша Супер корова ненадовго відлучилася, як ці небезпечні лиходії почали виконувати свої злі наміри. Вони заскочили в свій старий фургон і живенько вирушили на пошуки легкої наживи.

  Ви зобов'язані допомогти нашій Супер корові повернутися вчасно додому і як можна швидше, щоб встигнути захистити її ферму від негідників койотів і їх злих посягань у нашій прикольній грі "Супер корова на мотоциклі".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам