Ігри Страшилки

Погодься: коли все йде гладко і спокійно, своєю чергою, стає навіть не цікаво. Благополучний кінець люблять всі. А от дорога до нього повинна бути з перешкодами і навіть трохи лякає

Люди прагнуть отримати дозу адреналіну. Щось сплавляється по гірських річках, хтось стрибає зі скейтом там, де навіть пішки можна зламати ноги. А хтось віддає перевагу книги жахів і не менш жахливі фільми.

Якщо ти теж часто шукаєш адреналіну, якщо любиш все, що розбурхує уяву, то твоє потрапляння на цей сайт - не даремно! Тут зібрані самі жахливі ігри у всьому рунеті. Якщо ти почнеш грати, напевно полоскочеш свої нерви. Вибери, у що ти хочеш грати спочатку. Всі ці «флешки» мають свою специфіку, вибір тільки за тобою! Платити не потрібно нічого встановлювати не потрібно. Розважайся, скільки душі завгодно!

Класика жахів

Любителі фільмів жахів не вчора народилися. Вони були і рік, і тридцять років тому. Першими жахами в світі, як вважається, були дитячі казки. Хіба тебе батьки не лякали Бабою Ягою чи Кашеем Бессмерным? Хіба ти не чув про будинок, навколо якого частокіл з насадженими на кожну палку головами людей? Поступово казки гуманизируются, самі пікантні моменти залишається тільки уявляти в своїй голові.

Напевно сучасні режисери зробили б відмінні фільми з історій про Медузу Горгону або Синю Бороду. Багато сюжету дитячих казок використовуються сьогодні в кіноіндустрії. Отже, наші предки знали, що таке якісний хоррор. До речі, мурашки біжать по шкірі і від ворожінь, якими захоплювалися і захоплюються сьогодні дівчата. Наприклад, є ворожіння в бані, яке проводиться опівночі. Причому кожна дівчина переконана, що порушення ритуалу - смертельна небезпека.

Не так давно почали з'являтися кошмари, які не засновані на міфах. Батьком сучасного ужастика деякі вважають Брема Стокера, який створив роман Дракула, настільки популярний ось вже багато років. На основі цього роману були написані багато книг про вампірів. Але шанувальники Стокера вважають, що нікому не вдалося перевершити автора, створити такий жорстокий і аристократичний образ вампіра.

найстрашніші ігри

Жанр трилера не міг не з'явитися і в комп'ютерних іграх. Коли дивишся фільм жахів, тобі приходить думка: як герої додумалися лізти в такий жахливий покинутий будинок або в печеру вночі? Добре міркувати, лежачи на дивані. Але що б ти робив на їх місці? Страшні ігри онлайн дають тобі чудову можливість стати на місце герів хоррора і навіть перемогти у боротьбі зі злими силами. Твоїй увазі ми являє 10 найстрашніших ігор!

Ти можеш бачити в цьому зібранні Resident Evil (знайоме назва - Обитель зла?), яка була випущена ще в 1988 році. Гравець в ній повинен вижити, чого б це йому не коштувало!

На дев'ятому місці розташовується випущений в 2001 році Сайлент Хілл-2. Ох вже атмосфера в цьому психоделічному місті... Нерви на межі...

Восьме місце нашого ТОПа займає Чужий проти Хижака (рік випуску: 2002). Ти можеш зіграти за людину або ж за будь-якого монстра, що робить гру ще більш популярною.

На сьомому місці ігри Щось. Бути може, ти пам'ятаєш фільм з такою назвою? Сама флешка вийшла в 2002 році. Думаєш, твій головний ворог - створіння з іншої планети? Ось і ні. Чекай підступу від близьких.

На шостій позиції - Дум 3. У перший Дум грали ще наші старші брати або навіть батьки. Кожна з частин цього фільму жахів обов'язково варто в будь-якому рейтингу хоррор-ігор.

П'яте місце з ТОП-10 найстрашніших ігор займає Фір. Це день з життя незвичайного підрозділи американських спецслужб, яке спеціалізується на паранормальних явищах.

На четвертому рядку розташовується Ктулху - герой, з яким ти точно знаком, і твої товариші - теж. На третій позиції милі з вигляду діточки, але їх варто побоюватися! Гра називається Правило Троянд.

А на другій позиції Clive Barker's Jericho - гра, яка з'явилася в 2007 році. Дія відбувається в африканському місті, який було покинуте його мешканцями. Там трапляються просто жахливі події...

Лідером в ТОП-10 стала гра під назвою Мертвий космос. Герой повинен вижити на космічній станції, де адекватних членів команди немає. Всі вони перетворилися у виродків, які несуть небезпеку!

Ще більше ігор-жахів онлайн зібрано на нашому сайті. Тобі не потрібно інсталювати гру, досить просто натиснути Старт. Безкоштовні ігри змусять тебе поринути в безодню жахів. Сподіваємося, твої нерви витримають.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам