Гра Зоряні війни: Набір пазлів

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Зоряні війни: Набір пазлів
  Оцінка: 472 очок, Голосів: 127

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам підвищити ваш інтелектуальний рівень, поліпшити пам'ять і уважність в нашій новій захоплюючій грі "Зоряні війни: Набір пазлів". Дана гра буде справжньою знахідкою для прихильників і фанатів фантастичного фільму "Зоряні війни". І якщо вам дуже подобається збирати і дивитися на різні цікаві картинки з участю героів "Зоряних воєн" тоді ваша гра "Зоряні війни: Набір пазлів" буде вам дуже цікава. В ній вам належить збирати пазли із зображенням улюблених персонажів, і на вас чекає захоплююче проведення часу в нашій грі.

  У цій грі ви зможете дивитися на зображення, яке в підсумку гри ви повинні скласти, лише кілька секунд, а вже тільки потім, воно розпадеться на дуже велику кількість маленьких шматочків мозаїки.

  Вам необхідно буде розташувати в правильному порядку як на побаченої вами картинці. Якщо два шматка мозаїки ви з'єднали правильно, вони відразу ж намертво склеюються один з одним, і ви зможете переміщати ці сполучені шматочки по всьому ігровому полю як єдиний елемент нашого пазла.

  Приступайте до нашої гри "Зоряні війни: Набір пазлів" прямо зараз і перевіряйте свою кмітливість.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам