Гра Зоряні Війни - Гонки на зорельотах

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Зоряні Війни - Гонки на зорельотах
  Оцінка: 605 очок, Голосів: 156

  Опис Гри:

  "Зоряні війни" - це культова, епічна і фантастична сага, яка складається з 6 кінофільмів у якої описується історія про жителів всього всесвіту і їх відносинах, які призвели до війн. Головним героєм цього епічного фільму є Люк Скайвокер, який і буде боротися з усіма ворогами.

  Гонки на транспортних засобах - це завжди захоплююче і дуже цікаво! А якщо ці гонки проводити на справжніх зорельотах? Правда адже це дуже круто?

  Пропонуємо вам взяти участь разом із славетним воїном з фантастичного голлівудського фільму "Зоряні війни" в знаменитих перегонах на Татуїні в нашій новій грі "Зоряні Війни - Гонки на зорельотах" про пригоди фантастичних зоряних героїв.

  Ця гра вам точно сподобається своєю динамічністю і дуже цікавим сюжетом.

  Вам необхідно буде самостійно вибрати параметри вашого зоряного автомобіля, але так, щоб вони відповідали вашому стилю їзди і розгромити всіх ваших противників в нашій грі "Зоряні Війни - Гонки на зорельотах", яка є дуже жорсткою і дуже захоплюючою гонкою.

  Тільки вам варто бути дуже акуратним, а так само постарайтеся їздити дуже обережно, для того, щоб не розбити ваш супер кар.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам