Гра Зоряні війни: Битва Йоди!!

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Зоряні війни: Битва Йоди!!
  Оцінка: 1079 очок, Голосів: 251

  Опис Гри:

  Головним героєм цієї епічної гри, є сам легендарний зоряний рейнджер - Люк Скайвокер, який і буде боротися з усіма ворогами за добрі сили всесвіту і з вашою допомогою їх обов'язково переможе.

  Сьогодні магістр Йоду, який є не просто відважним ватажком джедаїв, але одночасно являє собою дуже розумного і розважливого персонажу.

  Його маленький зріст і величезна сила - це головні якості, які є його візитною карткою, як ватажка джедаїв. Вам може тільки здаватися, що маленькому Йоді, дуже важко буде боротися на рівних позиціях з величезними злісними дроїдами або ситхами. Але це зовсім не так, адже їм належить битва з справжнім професіоналом.

  У нашій грі "Зоряні війни: Битва Йоди" вам необхідно управляти Йодой за допомогою миші. Для цього вам потрібно клікати мишкою так, щоб Йоду робив стрибки в напрямку, які буде вказувати зелена стрілочка. Якщо він, з вашою допомогою, вдало приземлиться на чергового злісного дроїда, на ваш рахунок відразу ж будуть зараховані бонусні очки.

  І чим більше очок ви зможете набрати, тим ближче ви разом з військом усієї Республіки, зможете прийти до перемоги в цій жахливій війні.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам