Гра Зоряні війни: Порятунок Старфайтера!!

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Зоряні війни: Порятунок Старфайтера!!
  Оцінка: 456 очок, Голосів: 123

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам зануритися в світ зоряних воїн, де вам належить разом з культовим героєм Скайуокером перемогти вселенське зло і взяти участь в черговій битві добрих сил проти злих. А так само перевірити себе - який же ви насправді зоряний рейнджер.

  Якщо ви відчуваєте в собі сили справжнього джедая, ви просто таки зобов'язані кинути виклик грізній зоряній армаді і виступити проти дуже великої кількості кораблів ворожих військ. Вам потрібно у що б то не стало летіти вперед і безжально знищувати ваших противників, і як можна більше. Адже саме від вас та вашого напарника по битві буде вирішуватися результат всіх воєн між прихильниками республіки та імперії.

  В епічній битві керувати переміщеннями вашого зоряного апарату необхідно за допомогою мишки, і стріляйте так само мишкою - натискаючи на ліву кнопку миші. Так само, вам доступно декілька видів зброї, які ви можете вибрати перемикаючись між цими видами зброї ви зможете за допомогою пробілу на клавіатурі.

  Але вам потрібно орієнтуватися по ситуації, і в залежності від небезпеки вибирати потрібну для вас зброю, яке допоможе вам вирішити виникле перед вами завдання.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам