Гра Зоряні війни: Битва в астероїдах!!

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Зоряні війни: Битва в астероїдах!!
  Оцінка: 753 очок, Голосів: 198

  Опис Гри:

  З нашою грою "Зоряні війни: Битва в астероїдах" ви зможете прийняти бій проти цілої ескадри ворожіх налаштованих кораблів і відчути себе учасником однієї з найбільш дивних ігор з всесвіту Зоряний воєн, і так само безпосередньо взяти участь у чергових битвах зоряних рейнджерів.

  Треба бути достатньо сильною і сміливою людиною, для того, щоб вступити в нерівний бій з явно переважаючими вас силами противника, адже цей бій буде для вас дуже не простим. Крім явної переваги сил ворога, бій ще й ускладнюється тим, дуже неприємним, фактом, що відбуватиметься цей бій буде в щільному астероїдному поясі. І з-за цієї обставини ви можете дуже легко натрапити, у вашому польоті, на дуже гострі уламки астероїду і пошкодити обшивку вашого літального апарату, а того й гірше - взагалі втратити ваш корабель. Завдання, як ви вже зрозуміли, буде дуже складним.

  Вам необхідно буде керувати вашим не дуже великим, але дуже відважним космічним кораблем за допомогою мишки.

  Для того, щоб корабель рушив в ту саму сторону - перемістіть мишку в потрібному напрямку, і натисніть ліву кнопку мишки, у випадку якщо у вас виникла необхідність пострілу.

  Крім як ухилятися від каменів і ворожих пострілів, в нашій грі "Зоряні війни: Битва в астероїдах" не забувайте збирати по дорозі бонуси!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам