Гра Бійка Джедаїв на мечах: грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Зоряні війни » Гра Бійка Джедаїв на мечах: грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 743 очок, Голосів: 178

  Опис Гри:

  З нашою грою "Бійка Джедаїв на мечах" ви зможете відчути себе учасником однієї з найбільш дивних ігор з всесвіту Зоряний воєн.

  Сьогодні ви можете прийняти участь у грі, яка присвячена зоряної саги про пригоди і перемоги зоряних рейнджерів - «Зоряні війни».

  Зараз в грі відбувається бій між Енакином Скайвокером і Ові Ван Кинобином. Та безсумнівно, що це один з найкрасивіших і емоційно напружених моментів у нашій грі і всій сазі. Адже, де ви ще можете перевірити, бій вчителя і його учня, а вони були як брати! І саме в цей момент може вирішитися доля всього Всесвіту. Цей момент у фільмі, завжди захоплював і вражав всіх шанувальників фільму.

  Перш, ніж ви почнете свій вирішальний бій у нашій грі "Бійка Джедаїв на мечах", вам просто необхідно пройти навчання у професіонала своєї справи - Йоди. І не залежно від того, яку з сторін Сили ви виберете у вирішальному бою, Йодо не зможе відмовити своєму учневі. Адже ми пам'ятаємо, що насправді, наш Йодо був наставником для двох. Та для маленького Йодо - це справжня трагедія, спостерігати такий бій.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам