Гра Готуємо їжу: Кексики від Хелло Кітті!

  Ігри » Ігри Готуємо Їжу для дівчаток - грати онлайн безкоштовно » Гра Готуємо їжу: Кексики від Хелло Кітті!
  Оцінка: 1399 очок, Голосів: 323

  Опис Гри:

  Ви є справжнім фанатом Хеллоу Кітті і любите готувати дуже смачні кексики але в реальному житті у вас для цього недостатньо часу і, можливо, бажання? Тоді для вас є унікальна пропозиція, зіграти в нашу нову яскраву і дуже цікаву кулінарну гру "Готуємо їжу: Кексики від Хеллоу Кітті" в якій на яскравій і дуже красивій кухні у нашої дівчинки Кітті буде дуже легко навчитися готувати смачні і апетитні кексики.

  Перш ніж приступити до реального готування у вас на кухні, є унікальна можливість потренуватися в приготуванні чудових кексиків, і зберегти ваші продукти.

  Навчитеся готувати чудові кексики прямо зараз у нашій кулінарній грі "Готуємо їжу: Кексики від Хеллоу Кітті" спираючись на підказки нашої гри. Вам необхідно виконувати всі ті дії, які просять вас спливаючі віконця і задійте в приготуванні кексів ті предмети, які вам будуть вказувати квіткові стрілки на екрані.

  Якщо ви все зробите правильно і слідуючи вказівкам, у вас вийдуть смачні кексики.

  А після проходження нашого кулінарного майстер-класу з приготування кексів, ви можете з упевненістю приготувати цей кулінарний рецепт у себе на кухні і здивувати ваших знайомих.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам