Гра Кухня Сари: Готуємо фалафель

  Ігри » Ігри кухня Сари - грати онлайн безкоштовно! » Гра Кухня Сари: Готуємо фалафель
  Оцінка: 2476 очок, Голосів: 592

  Опис Гри:

  Ви вже випробували свої можливості в приготуванні багатьох кулінарних рецептів і навіть не знаєте що б такого можна було б ще приготувати для своїх рідних і близьких друзів і товаришів. Як би хотілося їх черговий раз приємно здивувати відмінним володінням кулінарним мистецтвом.

  Ну що ж, вперед! Ми пропонуємо вам взяти участь в нашій черговій кулінарній онлайн грі з цікавою назвою "Кухня Сари: Готуємо фалафель". Повірте, на нашій кухні ніколи не буває нудно. У нас завжди процес приготування проходить швидко і весело. А наш віртуальний шеф-кухар Сара, розвіє ваше помилкове враження що на кухні буває нудно і зовсім не весело.

  Наша героїня вміє готовити безліч різноманітних блюд, але сьогодні вона вирішила порадувати нас черговим дуже смачним дієтичним рецептом тюфтельок з меленого гороху - які називаються фалафель. Готується це блюдо дуже просто. Це блюдо користується великою популярністю в Ізраїлі та інших східних країнах. Крім того, що ці фалафелі дуже корисні, адже вони містять велику кількість рослинного білку, вони ще й дуже смачні.

  Ізраїльтяни начиняють ці кулінарні шедеври патами - це такі булки-кишеньки з тіста, і поливають їх зверху розливними гострими соусами.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам