Ігри майнкрафт

Кожен з нас хотів би пожити деякий час (а то й все життя) в ідеальному світі. На щастя чи на жаль, реальність далека від наших фантазій і мрій. Тому іноді хочеться абстрагуватися від усього і піти у жаданий світ

Втім, тепер не обов'язково закривати очі. Можна піти у віртуальну реальність і зробити її саме такою, якою хочеться.

Ігри Майнкрафт не такі наворочені, як багато тривимірні шутери. Тим не менш, їх цінують і люблять хлопчики і дівчатка у всіх країнах світу без винятку. Завдяки Майнкрафт кожен може стати творцем, який створює свою реальність. Твоя фантазія допоможе ожити восьмибитным квадратах.

Здобувай і будуй!

Саме в цих двох словах відбито назва цієї іграшки, якщо перекладати з англійської. Тут тобі доведеться робити саме це: добувати і будувати. Іншими шляхами ти ніяк не зможеш перетворити неживе простір в рай своєї мрії, де ти зможеш жити і отримувати задоволення.

Майнкрафт відносять до жанру так званої «пісочниці». В дитинстві ми всі ліпили з піску і навіть будували складні замки з численними рівнями, вікнами й арками. А створювати свою віртуальну реальність - в рази цікавіше. Та й матеріал поразнообразней. Від тебе вимагається тільки мати фантазію, ну і вчасно включати логіку. Завдяки логіці можна придумати, як реалізувати самі божевільні ідеї, які тільки приходять в голову.

Ти повинен не просто будувати світ, як уявляєш, але врахуй, що важливий фактор - захист від ворогів. Також націлюйся на вироблення нових ресурсів. Ці два пункти тобі потрібні, щоб жити цілком щасливо у створеному тобою світі. Так, у побудованих тобою палаців можуть бути різьблені стіни і величезні вікна. Але як же тоді відбивати напад ворога, якщо йому раптом заманеться захопити твою територію?

З чого почати?

Якщо ти вже точно вирішив, що хочеш створювати щось нове, то вперед. Ігри Майнкрафт дадуть тобі всі можливості для цього. Пізніше ти станеш справжнім царем і богом створеного світу, але спочатку потрібно налаштуватися на деякі труднощі, на виживання. Обставини диктують тобі певні правила, які ти не можеш ігнорувати.

Спочатку ти повинен шукати і здобувати ресурси. Адже будинки і господарські споруди в даному випадку нічого не з'являться. Під відкритим небом ти не зможеш жити і захищатися від ворогів, бо споруда будинку - обов'язкова умова в цих онлайн-іграх. Коли ти виконаєш найважливіші завдання, то зможеш використовувати ресурси, що залишилися, щоб зробити свою територію більш красивою і зручною.

до Речі, не забувай, що твій герой повинен харчуватися. Їжу можна діставати по-різному, як і вживати. Можна вбити мобу (під цією назвою ховаються різні створіння, яких можна вживати в їжу) і харчуватися його плоттю. Але не забувай, що сире м'ясо найкраще обробити за допомогою вогню. Необробленої плоттю мобу можна отруїтися, до того ж, вона не така смачна, як просмажена. Їжу можна виростити. В реальному світі так вирощують, наприклад, пшеницю, згодом роблячи з неї хлібобулочні вироби на різний смак.

В іграх Minecraft ти зможеш не тільки змінювати рельєф на свій розсуд, але і модифікувати матеріали. Як у реальному світі, в цих іграшках сировина, перш ніж стати якимось предметом, проходить певні стадії.

Труднощі на шляху до ідеального світу

Навіть в ідеальному світі без небезпек і труднощів не обійтися, інакше можна було б померти від нудьги! Одноманітність швидко набридає, навіть якщо воно полягає тільки в твоєму абсолютне благо. В іграх Майнкрафт тобі доведеться на шляху до процвітання попотіти і вступити в боротьбу, і не раз.

Твій герой, не дивлячись на те, що він живе або прагне жити в ідеальному світі, може померти. Боротьба за територію та ресурси існує як у реальному світі, так і у віртуальному. Навіть діти, сидячи і граючись в пісочниці, іноді луплять один одного лопатками, не поділивши пісок або пасочки. А в світі дорослих боротьба іноді означає війну.

На початку гри ти повинен будеш обрати стратегію. Від цього залежить, до яких наслідків призведе загибель твого героя. Один варіант - після смерті ти прокидаєшся в ліжку абсолютно живим, і будеш проходити гру з тієї хвилини, коли ти останній раз поринув у сни. Але в такому разі інвентар і речі залишаться на місці, де твій персонаж помер. І в тебе буде тільки 12 годин, щоб повернути все нажите болісними і довгими шляхами.

А в режимі «Хардкор» загибель героя тягне за собою загибель усього створеного світу. Це може здатися страшним і вимагає певної сили волі і міцних нервів. Тру геймери люблять цей режим, їх не лякає можливий сумний результат. Якщо у тебе нерви не в порядку, радимо спочатку грати у більш спокійних режимах.

безкоштовних Майнкрафт-іграх є кілька варіантів смерті героя. Він може померти з причини голоду. Так, все по-справжньому. Наприклад, ти сам, якщо не співаєш пару діб, можеш добряче схуднути, а ще кілька днів без харчування напевно вб'ють тебе. Вчасно дивись на шкалу ситості героя, щоб виявити його потреба в їжі.

Обірвати життя персонажа можуть і монстри. Їх у грі є декілька типів. Частина тварюк мріє напасти і пошкодити гравця. А інших можна приручити, вони не такі вже і злі. Можна уникнути агресії монстрів першого типу, якщо ти знайомий з деякими правилами і секретами. Наприклад, при наявності в селі згенерованого голема її краще обходити без спроб вторгнення. Охоронець з каменю миттю оживе і встане на шляху того, хто посмів напасти на село.

Частина ворогів залишається ворогами, яким би ти обережним і не був. У цю категорію можеш сміливо записати зомбаков. Ти напевно знаєш, що це мерці, в цій грі у них квадратні голови. Їх м'ясо їсти не можна, навіть не пробуй. Цим вони відрізняються від деяких інших, після смерті яких залишається їжа, ресурси, артефакти, які можуть тобі знадобитися надалі. Так що не забувай проявляти уважність і забирати те, що залишилося після бою.

Ігри-брати

Розробники ігор ніколи не втрачають можливість створити на основі однієї ідеї кілька гідних ігор. І, якщо одна флешка вийшла хорошою, чому б не створити ще як мінімум одну схожу? Адже є ті, хто не хоче встановлювати на комп'ютер гри. Йому простіше, коли одна гра набридне, запустити онлайн іншу і розважатися далі.

З такими цілями були створені абсолютно безкоштовні флеш-ігри Майнкрафт. Не потрібно мучитися з їх установкою. В кожній грі є один з аспектів великого Майнкрафта. Хто хоче будувати - може сконцентрувати на цьому. а любителі стріляти зомбі можуть продовжувати робити це із задоволенням!

Ми впевнені, що тобі сподобаються іграшки Майнкрафт, які легко запустити онлайн. Платити не потрібно, досить лише вашого бажання грати і доступу в інтернет. Дерзай!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам