Гра Супер корова 2

  Ігри » Ігри Супер корова » Гра Супер корова 2
  Оцінка: 620 очок, Голосів: 152

  Опис Гри:

  Мешканці ферми з сонячної долини весь час страждають від злісних планів жахливого професора Дуріарті. І тільки Супер Корова може їх врятувати і надавати цьому мерському лиходієві по його заслугах.

  Сьогодні, божевільний геній професор Дуріарті знову вирішив перетворити всіх жителів веселої Сонячної долини у надзвичайно жахливих зомбі!

  Нашої головної героїні, сміливої Супер корові просто необхідно в терміновому порядку запобігти підступним задумам ворога і врятувати всіх, кому загрожує небезпека. Але для початку, вам необхідно постаратися знайти собі безпечне місце і сховатися там. І в той момент, коли в одному з двориків Сонячної долини Корова знайшла собі притулок, раптом з'явилися зомбі.

  Вашим завданням буде, відбити атаку перед тим, як придумати план з порятунку жителів.

  В нашій прикольній і дуже захоплюючій грі "Супер корова 2" вам потрібно буде керувати обороною дворика і постаратися захистити його мешканців від усіх небезпечних зомбі. А для захисту у вашому розпорядженні будуть різноманітні захисні споруди, такі як: міні, кулемети, бомби і багато-багато іншого. Але пам'ятайте, що ці засоби захисти будуть функціонувати тільки після того, як ви розмістите в затишних місцях тварин ферми - курок та інших корів, які будуть вашими вірними помічниками в боротьбі з зомбі і будуть робити для вас необхідні ресурси для успішного захисту дворика.

  Запорука успіху та перемоги лежить в правильному комбінуванні захисних і виробничих будівель і вмінню дуже швидко підлаштовуватися під непередбачувані зовнішні впливи.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам