Онлайн гра Бетмен - Зірковий бокс

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Зірковий бокс
  Оцінка: 373 очок, Голосів: 98

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам взяти участь у справжніх боях титанів зі світу супергероїв у нашій грі "Зоряний бокс". Ця дуже цікава бійка про самого популярного серед супергероїв - Бетмена. Наш Чорний лицар вирішив перевірити свої сили в цьому професійному рингу, а вашим завданням у нашій грі буде допомогти йому в цьому. Вам необхідно вийти на ринг і дати бій справжнім небезпечним суперникам супергероя і довести всім їм, що ваш супергерой - самий крутий і найсильніший з усіх наданих у нашій грі персонажів. У вашому розпорядженні в нашій грі "Зоряний бокс" будуть такі персонажі як Бетмен, Джокер, Робін, Пінгвін і навіть сама жінка-кішка!

  Ви повинні показати справжній клас на рингу і стати переможцем! З вашою допомогою вибраний вами гравець повинен стати готемскою зіркою боксу і отримати справжній пояс чемпіона. Доставте таке задоволення вашому героєві і дайте йому приміряти на собі роль справжнього найсильнішого серед супергероїв боксера з чемпіонським поясом.

  Правда ж, це дуже захоплююча перспектива? Тоді не варто змушувати довго чекати вашого кумира, ставте йому капу в зуби і вперед у справжні боксерські змагання! Покажіть все на що здатний ваш підопічний.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам