Гра Макіяж рок-зірки

  Оцінка: 1319 очок, Голосів: 304

  Опис Гри:

  Рок зірки, як ніхто в сучасному шоу-бізнесі вимагають відповідного зовнішнього вигляду і звичайно ж яскравого і впізнаваного макіяжу.

  А справжні рок-зірки - це не завжди волохаті і дуже дивно одягнені чоловіки. Адже дівчата-рокерши так само бувають і вони дуже сильно хочуть виглядати не просто як звичайні зірки сцени, а іноді, навіть як ніжні і дуже навіть гарненькі квіточки.

  Одна з таких рокерш стала героїнею нашої нової захоплюючій і дуже барвистою гри "Макіяж рок-зірки". І наша зірка року дуже потребує вашої допомоги, адже у неї захворів її візажист-стиліст, а вона зовсім не вміє накладати макіяж.

  Хто як не ви зможете врятувати нашу героїню від провального концерту і зробити дуже стильний і до місця макіяж.

  Ану, впораєтеся? Фарби можна використовувати самі різноманітні і не варто собі відмовляти в цьому задоволення. Але вам необхідно стежити за тим, щоб всі кольори поєднувалися й гармоніювали один з одним.

  Так само вам варто пам'ятати про те, що вам додатково буде потрібно підібрати і дуже оригінальну зачіску, яку до цього ще не бачили, адже в зоряному світі це дуже делікатний і неприємний момент мати таку ж зачіску, яку не так давно бачили, ну наприклад на Брітні Спірс.

  Після вірного і оригінального вибору зачіски, вам необхідно буде вибрати аксесуари, і колір лаку для нігтів.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам