Ігри стратегії

В будь-яких боях важливо не тільки військову майстерність. Результат війни або битви визначається не тільки їм. Важливо, щоб простих солдатів очолювали талановиті полководці, які знають, що таке тактика і стратегія ведення бою

Тому, якщо військо перемагає, більша частина слави належить полководцям. Але і у випадку програшу вина падає в основному на них. Саме ці люди відповідають за життя простих солдатів.

Якщо ти мрієш стати на місце великих полководців сучасного часу або давнину, то ви потрапили на потрібний сайт. Тут ти зможеш керувати боями в світах, яких ти не побачиш в реальному житті. Керувати стратегіями воєн ти навчишся так само добре, як і розвитком держав. Стратегії - ігри, які дають можливість розвинути логічне мислення, а не просто натискати пальцями на клавіатуру і ворушити «мишкою». Вибирай будь-яку з представлених тут ігор-стратегій, і починай боротьбу!

Хто під кулі, хто в стороні...

Скільки відомих солдатів ти можеш назвати по пам'яті? Кожна з осіб, яка увійшла в історію, відзначалася чимось героїчним, видатним. Деяких запам'ятали, тому що вони прикривали товаришів від куль, ризикуючи власним життям, або виносили поранених командирів з поля бою, ухиляючись від обстрілу. Щоб увійти в історію, потрібно не просто воювати, а зробити щось незвичайне.

Варто відзначити, що в боях полководці досить рідко проявляють героїзм. Вони намагаються зайвий раз не потрапляти під кулі, залишаючи це звичайним солдатам. У керівників, навіть якщо мова йде про війну, завжди є зручні кабінети зі смачною випивкою і їжею. Хтось воює в окопах, а хтось вигадує стратегію бою, сидячи в зручному кріслі. Але згадай - армії адже називають саме на честь полководців: Чингісхана, Македонського, Наполеона.

Завдяки онлайн ігор про війну ти зрозумієш, як важливо вміти планувати і бачити ситуацію на кілька кроків вперед. Стаючи воєначальником, ти отримуєш не тільки влада і повага, але й відповідальність. Адже від тебе залежить, чи переможе твої солдати в битві, і якою ціною. Битву можна порівняти з шаховою партією. Іноді доведеться приймати нелегке рішення - чи ти можеш пожертвувати чиїмись життями заради великого виграшу.

Полководець, щоб увійти в історію, повинен не тільки знати військову справу, але мати залізні риси характеру, бути впевненим у своїх рішеннях. Також він повинен вміти показати своїм підлеглим, що його вірне рішення. Показувати сумніви чи страх - пропаща справа. Якщо в тобі почнуть сумніватися власні солдати - пиши пропало.

Сила полководця

Чим більша система перебуває в твоєму підпорядкуванні, тим більше важливо планування. І тим більше помилок ти можеш допустити. Адже один керівник, а елементів системи - безліч. Іноді доведеться дивитися не на 2-3, а на цілих 9-10 кроків у майбутнє. Одне невірне рішення і можуть загинути сотні, а то й тисячі. Ось яка буде ціна твоєї помилки.

Вважається, що помах крила метелика на одному півкулі Землі може спровокувати торнадо на другому. Це означає, що всі елементи нашої планети так чи інакше пов'язані - навіть якщо ці зв'язки ти не можеш побачити, відчути і усвідомити. Ніж ти сам стаєш сильнішим, тим більший вплив на все навколишнє і на всіх ти надаєш. В стратегіях це видно особливо яскраво. Швидка реакція в онлайн-іграх - запорука успіху. Але тільки коли ти дійсно впевнений в тому, що робиш.

Завжди тримай в голові кінцеву мету, щоб не втратити зв'язок між усім тим, що ти будеш робити. Хаос не принесе тобі користі, це тільки розтрачені даремно ресурси - в тому числі, людські. Хороший план і повне дотримання йому допоможуть тобі випередити супротивників.

Стратегія, тактика або спонтанні рішення?

Коли в грі-стратегії ти приймаєш якесь рішення, то усвідомлювати, що наслідки будуть дуже конкретні. Тобто ти повинен наперед передбачити, якими будуть змінені обставини. Спочатку тобі може не вдаватися таке шахове мислення. Але ці ігри вчать багато чому. Тому поступово ти зможеш будувати власні круті стратегії, робити тривалі плани. Це допоможе тобі і в житті.

Навіть якщо насправді ти не керуєш армією або країною, це поки не важливо. Успіху в житті досягають ті люди, які можуть ефективно спланувати свій день. Далі ти будеш керувати невеликою групою людей, а потім і великий. І це пов'язано не тільки з кар'єрним зростанням, але і з твоєї життєвої позицією в цілому. Ти поступово зможеш за рахунок мінімуму ресурсів досягати більших результатів, ніж на початку.

Є старовинна притча. Троє чоловіків тягнули камені на пагорб. І всім трьом було задано одне питання: навіщо ви тягнете ці камені вгору? Перший чоловік відповів, що так велів його керівник. Другий відповів: щоб отримати за це гроші і купити їжу для сім'ї. А третій сказав, що тягне камені, щоб будувати церкву.

З цих трьох перший описаний чоловік - той, хто діє спонтанно. Він приймає рішення за секунду і тут же починає робити. Або ж за нього приймає рішення начальник. І підлеглий вже не особливо вдумывается в зміст своїх дій. Такі люди здаються швидко, часто не досягають мети, тому що вони не бачать в голові кінцевого результату.

Другий з описаних у притчі чоловіків - тактик. Він може продумувати ситуацію наперед, але тільки на 1-2 кроки, не більше. На війні люди з таким складом мислення можуть досягти успіху, але дуже невеликого. Або ж вони добре починають, але досить скоро програють. У них в голові немає картини сьогодення і майбутнього, вони не бачать перспективи.

Третій чоловік, таскающий камені, - стратег. Крім безпосереднього миттєвого результату своїх дій він бачить ще і мета. В даному випадку - церква на пагорбі, яка буде побудована через кілька місяців.

Мораль така: якщо ти дійсно хочеш досягти глобальної мети, а не задовольнятися періодичними дрібними, будь більш далекоглядним. Ти можеш в іграх-стратегіях покращувати свої навички планування і логіки. Грай безкоштовної прямо зараз!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам