Гра Гонки трансформерів

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Гонки трансформерів
  Оцінка: 1175 очок, Голосів: 278

  Опис Гри:

  Довгий і важкий бій автоботів з десептіконами закінчено перемогою перших і тепер автоботи нарешті після розправи з вторгненням цих ворогів, десептиконів і Мегатрона можна не на довго забути про цих ворогів.

  Але тепер у них є дуже багато вільного часу і чим же їм його зайняти.

  Ми пропонуємо вам допомогти захоплююче і весело провести час в нашій грі "Гонки трансформерів" і допомогти трансформерам не занудьгувати на їх вихідних.

  А для того, щоб зайняти час до наступного повернення їх ворогів, наші герої гри "Гонки трансформерів" вирішили трохи поганяти і позмагатися один з одним та ще на час.

  На початку гри вам потрібно вибрати одного з наданих вам трансформерів і намагайтеся обігнати всіх інших у нашій дуже крутий грі. Тільки пам'ятайте про те, що ви повинні бути гранично обережні, адже на звивистій ігровій трасі, ви можете в будь-який момент перекинутися і програти. Так як, для того щоб знову повернутися в гру, може пройти дуже багато часу.

  Ми впевнені, що вам сподобається поганяти разом з сміливими трансформерами в нашій грі "Гонки трансформерів" і перевірити, на скільки ви професійний гонщик і чи зможете ви стати переможцем в цій зовсім не простій гонці.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам