Ігри кішки

З домашніми улюбленцями жити куди веселіше! Вони не тільки здатні розсмішити навіть в самі похмурі дні, але і стають відмінними друзями, які вміють любити, співпереживати і навіть допомагати по господарству! Ось тільки шкода, що не всі можуть так запросто завести собі собаку або кішку..

Або батьки не дозволяють, або алергія не дозволяє. Але що в такому випадку робити? Не позбавляти ж себе радості від ігор з пухнастиками? Якщо ти обожнюєш пухнастих звірят, то ти потрапив на правильний сайт! Ми зібрали в одну колекцію всі найкращі ігри Кішки, щоб у будь-який час можна було насолодитися спілкуванням з улюбленцем! Захоплюючі ігри про кішок - це не тільки розваги, але і цінна інформація, яка може тобі знадобитися. Може бути, саме ігри Кішки для дівчаток стануть для тебе чимось на зразок захоплюючих уроків по догляду за справжніми улюбленцями!

Трохи історії

Здається, кішки завжди були поруч з людьми, але чи це так? Допитливі вчені захотіли з'ясувати, коли ж вперше людина завів собі пухнастого улюбленця. Виявилося, що найдавніші сліди перебування домашніх кішок серед людей були знайдені в Давньому Єгипті! У краях, де будувалися піраміди і правили фараони, на берегах річки Ніл і жили перші предки домашніх котяток. Це були так звані очеретяні коти. Життя єгиптян була нерозривно пов'язана з цією річкою, і не помітити котів вони просто не могли. Крім того, вони помітили ще один факт про дивних мешканців очеретів - те, що вони харчувалися дрібними гризунами.

Як раз в той час єгиптяни не знали, як боротися з напастю: всі їх заготовки на складах, зерно і коріння раз спустошували шкідливі миші. І тоді якийсь місцевий розумник придумав нацькувати на цих гризунів очеретяних котів. Ось так кішки врятували Єгипет від голоду і віднадили шкідливих мишей. Може, тому єгиптяни так обожнювали котячий рід. Кішки - це практично самі священні створення на єгипетській землі. До них ставляться з шануванням, а якщо хтось штовхне це тварина, або навіть просто накричить на кішку, вважається, що він скоїв тяжкий злочин і тепер над ним висить прокляття.

Пройшли століття і кішки поширилися в будинку людей по всій землі! Кішка стала звичайним символом господарства і побуту, але міфічні страхи, пов'язані з неї не зникли. У Середні століття вважалося, що кішки - породження диявола, особливо боялися всі чорних кішок. Люди вірили, що це і не кішки зовсім, а перетворені в них відьми! Звичайно, таких жахів ігри Кішки не містять, домашні вихованці в них - завжди веселі, милі і велелюбні.

Друзі людей

Чули приказку про те, що собака - це друг людини, а кішка один житла? Вважається, що собаки більше прив'язуються до своїх господарів і що їм все одно, де бути, але лише б бути поруч з господинею або господарем! А ось з кішками ситуація прямо протилежна: їй важливо місце проживання і подорожувати або переїжджати вона не любить. Хіба що, гуляти поблизу. Але, на щастя, це помилкові факти. І майже кожен, у кого є кішка, що може призвести вам спростовують факти з особистого досвіду. Ігри Кішки також показують, наскільки це розумна і віддана тварина!

Кішки самі вибирають собі друзів серед членів великої родини. Їх не можна змусити, підкупити або намовити себе любити. Якщо кішка відчуває, що людина перед нею добрий і чимось близький їй за духом, то вона буде до нього тягнутися. Дряпаються кішки теж не зі зла. Іноді вони так показують свій характер, часом просто - пустують, а іноді пазуристі обійми для них - символ їх любові. Герої гри Кішки - не такі примхливі, в грі будь-яка котятка, яку ти вибереш, обов'язково відповідатимуть тобі взаємністю!

Кішки - з інших планет?

Спостерігаючи звички котів, люди не раз приходили до думки, що, можливо ці дивовижні тварини прилетіли до нас з інших планет. Вже дуже вони відрізняються від інших тварин, більш зрозумілих і простих у своїй поведінці. Але справа не тільки в непередбачуваності кішки. Зверни увагу на їх руху при ходьбі або на те, як легко вони стрибають - немов земна гравітація для них працює зовсім інакше! А як вам те, що як би кішка не впала, вона завжди приземлиться на всі чотири лапи?

З кішками пов'язано багато містичних випадків. Наприклад, вивезені за багато кілометрів кішки завжди могли знайти свій будинок або своїх господарів. Можна вирішити, що у них просто відмінна пам'ять? Але бували випадки, коли господарі встигали переїхати в інший будинок, адресу якого кішці не був відомий, і її це не зупиняло котів. Напевно, з-за таких дивних особливостей кішок, з'явилися мультфільми та ігри Кішки, де пухнасті звірята зображені супергероями!

Кішки проти собак?

Правда, що собаки і кішки - це вічні вороги? Часто ми можемо поспостерігати на вулиці сцени котяче-собачих розборок, але це зовсім не означає, що ці два види не можуть ужитися разом. Заводити одночасно два види вихованця зараз стало навіть модним трендом. Коли собака і кішка ростуть разом з раннього дитинства, вони звикають один до одного і починають непогано ладити. Навіть іноді стають кращими друзями! Багато ігри кішки для дівчаток підтримують правило цієї міжвидової дружби. Хоча є також ігри Кішки, де показана справжня війна проти собак!

Кращі ігри Кішки

Наша колекція включає в себе найкращі ігри для дівчаток Кішки, ти обов'язково знайдеш серед них кілька ігор, які стануть твоїми улюбленими! Хочеш влаштувати справжні войнушки між котами або між котом та мишкою? Чи може, віддаєш перевагу спокійні, барвисті ігри Кішки одягалки, де можна нарядити вихованця як суперзірку? Герої наших ігор - кішки з різними характерами, тут можна зустріти і славетних вихованців, таких як кіт Том або створити свого власного котика, вибравши йому зовнішність і аксесуари. Всі ігри про кішок у нас доступні всі час, онлайн і абсолютно безкоштовно!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам