Ігри Ассасін

Ассасінс Крід - суперпопулярна комп'ютерна гра, де головний герой - справжній східний вбивця. Пригоди Альтаїра, героя гри, з'являються в уяві бармена, у якого вбудований спеціально створений чіп, в його думках знаходиться потужна корпорація Абстерго. Ассасіни - дуже добре володіють холодною зброєю

Уміння володіти різними видами зброї допомагає їм здійснювати вбивства без зайвих звуків і шуму і рухатися по середньовічним містам. Тому всі ігри про Ассасінів дуже захоплюючі і мають незрівнянний інтригуючий сюжет, вони виконані в чудовій графіці і мають захоплюючий геймплей. Радує те, що грати в ігри про середньовіччя можна безкоштовно.

Хто ж такі Ассасіни? Це середньовічні наймані вбивці. Вони родом зі Сходу. Їх не приймають в їх племенах, а фольклор їх романтизував. Найчастіше злочини найманих вбивць, вчинені ними, здійснювалися за мотивами політики. Билина про ассасінов знову відродилася, завдяки тому, що компанія «Ubisoft Montreal», створила гру Ассасін Крід, після того, як вивчила деякі міфи історії про найманців того часу. Легенди про ассасінів стали розширюватися по світу, зокрема по континенту Європи, ще в часи, коли відбувалися Хрестові походи. Вони були придумані недругами мусульманам, а саме, хрестоносцями, але увійшли в ранг легендосказань. Спочатку ассасіни користувалися політичними фігурами, які сповідували мусульманство, щоб добитися своїх цілей. Але пізніше вони стали вбивцями християн і виступали проти нападів хрестоносців. Відомий факт, що в 1256 році орда татаро-монгол потрапила під захоплення ассасінов, що перебували в Аламуте.

Ассасіни використовували в робочому арсеналі різні методи, якими користувалися в середньовіччі. Один з них був таким: вбивство виконувалося в людному місці, щоб налякати якомога більше потенційних ворогів. Але ассасіни ніколи не чіпали звичайний народ, громадян, як, наприклад, це роблять сучасні терористи. Вони діяли лише в напрямку своїх ворогів, реальних супротивників. Ассасіни мали кодекс, за нього вони опановували військове мистецтво, дізнавалися про тонкощі мистецтва маскування, кінного спорту, вивчали мови та інші науки.

Люди сучасності, дізнавшись про існування ассасінов того часу, вирішили створити гру про них. Назва її - Ассасін Крід. Гра має характер пригоди, її мотив просочений історією, а дії занурюють гравця в часи третього хрестового походу. Гравець стає ніби головним героєм подій. Ім'я його Десмонд Милі. Він завдяки машині, яку творці іменували Анімус, може відновлювати пам'ять, де зберігається інформація про наших предків, наприклад, предка ассасіна Альтаїра.

Сенс гри полягає в проведенні ланцюжка вбивств за замовленням глави ассасінів. Щоб впоратися із завданням гравець повинен відвідати квартиру асоціації через Святу землю і вирушити в будь-яке з трьох міст Акко, Дамаск, Єрусалим, відшукавши там братство. Вже там агенти братства дадуть потрібну інформацію і накажуть виконати інші завдання, такі як підслухати, допитати, вкрасти, доставити інформацію.

Коли гравець починає гру, то потрапляє у світ, сповнений досліджень. Він може брати участь в інших місіях суміжних, може охороняти кого-то, може залазити на вежі, розглядати і відстежувати обстановку. Після того, як він виконає всі завдання, він повинен повернутися в братство, отримати нову задачу і зброю для її виконання. Від того, як персонаж відчуває себе, залежить, і в цілому і контролює його здоров'я, синхронізатор, який здійснює зв'язок між пам'яттю Альтаїра і пам'яттю Десмонда, героя гри. Якщо Альтаїр мучиться від поранень, то це не фізичне нездужання, а перерваний зв'язок з реальністю.

Ассасін Крід сприйнялася публікою дуже добре, відразу ж завоювавши популярність серед ігроманів. На всіх континентах гра була позначена як кращий бойовик, який створений за допомогою нових технологій, і відрізняється відмінним графічним виконанням. Сценарій, по якому розгортаються події гри, захоплює. Ігри про Ассасинів представлені на сторінці у своїй множині. Але об'єднує їх крутий сюжет, чудова графіка і геймплей.

Гра про військового снайпера - перенесе в 1944 рік. Стань британським снайпером з грою про ассасінів.

Чи ж можеш стати хитрим снайпером, у тебе безліч клієнтів і замовників для твого таланту ассасіна.

Одягнути ассасіна по всім канонам - не так вже просто, як може здатися. Допоможи ассасіну вибрати гардероб для битви.

Можливо, ти зміг би стати ассасіном-кілером. Гра Раптовий ассасін дає можливість випробувати свої сили.

Якщо ж ти любитель восьмибітних іграшок, то гра піксельний ассасін - те, що потрібно!

Якщо мрієш, щоб твоє ім'я асоціювалося з кошмаром, то стань не просто воїном, стань справжнім ассасіном граючи в Ассасін 3. Відчуй і дізнайся, що ти можеш!

Помірятися силами з воїнами зі сходу, безстрашним медером ассасіном або індіанцем. Зрозуміти, де мудрість війни. Позмагайся в грі ассасіни проти індіанців.

З приходом ночі, приходить час безстрашного ассасіна. Особливо, якщо мова йде про гру Нічний ассасін.

Ассасін чудовий вбивця за наймом. Лише йому вдається вчинити вбивство і втекти непоміченим.

Гра ассасін змушує стріляти по мішенях. У грі Тренування на складі можна потренувати реакцію, швидкість, влучність. Адже це головні особливості ассасіна.

А що на рахунок спробувати себе в ролі елітного ассасіна? Тільки йому довіряють спеціальні завдання - адже він Справжній ассасін.

Хіба темний час завадить ассасіну? Гра Під покровом ночі розвиває навички більш тонко відчувати ворога, влучності, витриманості.

Чого тільки не трапляється на кордоні Мексики. Якщо нападуть зомбі, які мігрують з Мексики. Але Ассасіну не страшні і вони.

Головне завдання ассасіна - це знайти жертву і вбити якомога влучніше. Гра Гарна і небезпечна, а придбання такого навика ще небезпечніше заняття.

Якщо думаєш, що міг би стати ассасіном, якби народився в часи їх існування. То можна випробувати себе і спробувати стати ассасіном прямо зараз.

Ось таке надзвичайне різноманіття ігор про ассасінов, але об'єднує їх одне - неймовірна популярність у світі, а також захоплюючий сюжет і реалістичні яскраві фарби.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам