Ігри Супермен

Супермен стал практично ім'ям прозивним. Так називають людей, які здатні допомогти в певній ситуації, які сильні, розумні, сміливі, гідні. Так дівчата називають своїх хлопців, якщо ті, звичайно того заслуговують

А почалося все зі звичайних коміксів. Вірніше, не зовсім звичайних - все-таки про Супермена йдеться. А зараз вже давно насолоджується світ онлайн-іграми про Супермена на будь-який смак і колір. Отже, хто такий взагалі цей супермен і звідки він узявся? Це прибулець з іншої планети, що володіє суперсилою. Його прислали на землю ще в дитинстві, і з тих пір він живе у нас в образі людини, сам не здогадуючись про те, наскільки всемогутній.

Але приходить час і для нього самого таємниця відкривається. Не скажемо, що хлопець невимовно зрадів, скоріше злякався і страшенно здивувався. До речі, до того, як дізнатися своє справжнє я, Супермен працював звичайним рядовим співробітником буденного офісу, та життя його текло у течії нудного існування. Навіть з дівчатами у нього проблем не було, з тієї причини, що і самих дівчат теж не було. Загалом, нудота незвичайна. Але тут такі дива - суперздібності.

Які бувають ігри за участю Супермена?

Літалки. Дивно, так? Зазвичай мова йде про бегалки, але в разі Супермена такими їх назвати дуже складно. Швидше, літалки. Адже переміщається Супермен з допомогою польотів. Ось і спробуємо подивитися, наскільки легко і весело йому це вдається. Одна з ігор просить користувачів допомогти Супермену уникнути кам'яного дощу. Звичайно, не кожному сподобається, коли йому на голову раптом приземлиться якийсь кругляк. Такого потрібно не допустити. Загалом, суть гри така: потрібно пролетіти певну відстань. При цьому залишити свою голову цілою і неушкодженою. Як? За допомогою миші і власної спритності. Це буде не просто і можливо, перші раунди доведеться програвати. Але потім потрібно буде взяти себе в руки і показати справжній клас. Ми впевнені, у тебе все вийде.

Місії, які користуються популярністю і в онлайн, і в оффлайн режимі - квести. Там ставиться завдання перед гравцями, яким слід відшукати заховані предмети для того щоб допомогти супермену в його боротьбі проти різних злодіїв, які намагаються зіпсувати мир на нашій неньки Землі. В онлайн-режимі все трошки по-іншому, місії більш заплутані, а кількість ворогів, які будуть заважати, просто зашкалює. Допоможіть улюбленому героєві, Супермену, відшукати вихід з підземного лабіринту, офісної будівлі або іншого заплутаного приміщення. До речі, цілком можливий варіант, що головних або просто кілька цікавих героїв, гравець може вибирати, з ким він буде долати перешкоди - може, Суперменом, може, його другом або ворогом.

Бажаєте подивитися, наскільки ви або ваша дитина впорається із завданнями, які зазвичай ставлять перед професійними художниками? Вважаєте, що Ваша дитина з легкістю розбереться з усіма творчими завданнями? Малюйте на комп'ютері, ноутбуці або планшеті за допомогою миші і клавіатури. Спеціальний джойстик і дорогі пульти не знадобляться. Все за допомогою стандартних девайсів. Вибір і палітра різноманітних кольорів неймовірно широка, інколи може здатися, що занадто, але тим і веселіше малювати в ромальовках про супермена онлайн-іграх. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням Супермена. Що буде, якщо форму йому розфарбувати в нестандартні синьо-червоно-білі кольори, а придумати щось незвичайне. Наприклад, зробити Супермена в чорній формі, щоб йому заздрив сам Дракула. А малюнок, літеру С на тілі, зробити, наприклад, білим. Відмінна ідея. А якщо пожартувати і нарядити знаменитого чоловіка в рожевий костюм? Чудовий вийде прикол, таку картинку можна надіслати другу, ярому прихильнику Супермена, і подивитися на його реакцію. Тільки дивіться, щоб у цього одного було почуття гумору. А то всякі друзі бувають, кому потрібні образи і сварки.

Завжди були впевнені, що вашій дитині необхідно грати в логічні ігри, щоб розвиватися правильно, бути мудрим і успішним? Психологи зі всього світу із задоволенням підтримають вашу ініціативу і почнуть давати поради, які саме логічні ігри краще бавитися для дитині. Саме тому ми пропонуємо величезний вибір різноманітних логічних інтернет-забав, які благотворно діють на розвиток і психіку дитини. Бажаєте - шукайте відмінність між двома, здавалося б, однаковими картками. При цьому бажано включити кмітливість і почуття гумору на максимум - мало які відмінності можуть зустрітися. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях, уважність, посидючість. І все це досить весело, із запалом відчувати позитивні емоції, граючи в улюблену онлайн-гру.

Популярний в усі роки тетріс так само пропонує свою онлайн-версію з участю Супермена. Замість стандартних будівельних паличок - сам Супермен в різних позах, йому потрібно і пост полагодити, щоб поїзд, набитий пасажирами не провалився в прірву, і побудувати будинок, щоб було де жити мільйонам людей. Спробуйте пограти, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво і пізнавально.

Але, як правило, серед широкого розмаїття ігор про Супермена і його друзів присутні широкий вибір бегалок і квестів на будь-який смак. Це логічно і цікаво, багато хлопців по всьому світу вважають за краще бігалки і квести ніж інші жанри онлайн-ігор. Особливо, якщо в головній ролі сам Супермен, який на своєму шляху зустрічає безліч перешкод, і їх можна подолати лише за допомогою стрілок на клавіатурі.

загалом, вибір онлайн-забав дуже великий і важливо обрати саме ту, свою, неповторну гру, щоб пройти найзахопливіші місії, побороти всіх ворогів, переплисти величезний океан, проскакати на коні, пролетіти півнеба. А в кінці кожної гри почувати себе переможцем, і навіть програвши, знати, що тебе чекає приголомшлива нагорода - гарний настрій, який протримається відмінним дуже довго.

Не забувайте, що ігри на нашому порталі запропоновані в онлайн-режимі, безкоштовно і без реєстрації. Готові зануритися в захоплюючий світ Супермена? Вперед! Удачі!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам