Ігри Рататуй

«Рататуй» від французького. Ratatouille - американський повнометражний фільм, з використання анімаційних прийомів. Це приголомшлива комедія для дітей та дорослих від режисера Бреда Берда

Фільм став лауреатом Оскар 2008 року. Це восьмий фільм студії Піксар.

Перший показ мультиплікаційного фільму зібрав 47 027 395 доларів у Сполучених Штатах Америки. Світовий збір досяг 476,4 мільйона доларів.

За традицією фільм Піксар отримав відмінні відгуки. Одні захоплювалися чудовим гумором, інші більш докладно насолоджувалися суперською анімацією, а так само продуманими деталями.

Ремі - зовсім незвичайний щурик. Він має надзвичайно незвичайним даром - чудових смаком і нюхом. Це головні риси будь-якого професійного кухаря. Ремі подобається проводити час за приготуванням їжі. Але от біда - людьми прийнято вважати, що пацюк - мерзенне тварина і вже ніяк не повинно перебувати на кухні. Життя Ремі непросте, але завдяки наполегливості та вмінню ладити з оточуючими, він досягає мети і стає одним з кращих шеф-кухарів Парижа.

Ну а тепер по порядку. Маленький щур на ім'я Ремі живе з своєю сім'єю на горище будиночка в невеликому селі. Малюк з дитинства наділений особливим талантом - тонким смаком і дивним нюхом. Малюк дивиться передачу про кращого кухаря Франції Огюста Гюсто, схоже в реальному житті - Бернару Луазо. Так для щурика був відкритий величезний світ кухні і кулінарії. Щурик так само сподівається одного разу стати суперпопулярним шеф-кухарем. Але батько Ремі, Джанго, проти задуми сина. Тим більше, люди викликають тільки злість у батька, адже він буквально ненавидить їх. Тільки брат Еміль більш-менш непогано ставиться до людей.

Ремі встигає отримати не особливо успішний досвід в кулінарії, і таким чином, він і його сім'я викриті в тому, що вони проживають в будинку людини. Жінка виганяє сім'ю щурів зі свого будинку. В цей же час маля довідається про смерть самого відомого шеф-кухаря - Гюсто. Ресторан маестро втрачає одну зірку. Переживаючи погоню, сім'я Ремі намагається втекти, але, на жаль, Ремі опинився в водостічної ями і втратив всіх своїх рідних.

Малюк розгублений і наляканий. І тут фантастика - до нього приходить дух покійного Гюсто. Так, Ремі вирішує, що це знак. Тим більше, що плином води його винесло в Париж. Ремі виявляється прямо біля ресторану покійного маестро кухні, і, звичайно ж, проникає всередину.

Тут же щурик потрапить у вир подій. Прибиральники Альфредо Лінгвіні хочуть зіпсувати суп, але Ремі, вчасно опинився, рятує блюдо. Тут малюка знову помічають люди. Що найстрашніше, крихітку зловили, а Лінгвіні дають завдання вбити щура. Але хлопець і щурик змогли домовитися. Так, хлопець і Ремі стають друзями. Мікрошеф - нове ім'я Ремі.

Свої кулінарні ідеї Ремі втілює через Лінгвіні. Так, ресторан завойовує прихильність критиків і гостей ресторану.

Хлопчисько Лінгвіні закохується в кухаря Коле. Вона ще та штучка зі звичаєм, дівчина катається на спортивному байку.

Лихий поворот придумали творці мультфільму. Адже Лінгвіні виявляється сином покійного Гюсто. І з матір'ю Лінгвіні у метро був роман. По праву ресторан повинен належати Лінгвіні. Але ж в ресторані вже з'явився новий незговірливий господар. І, звичайно ж, італієць не хоче втрачати придбання разом зі славою і грошима.

Переживши масу перипетій, Лінгвіні все ж таки стає господарем ресторану. Звичайно ж, йому ніяк було не впоратися без допомоги нового друга - щурика Ремі. Від вкрав у італійця документи, які свідчать про законному володінні рестораном Лінгвіні.

Ресторан знову знаходить колишню славу. А Ремі знаходить свою сім'ю.

Тут починаються нові пригоди щурика. Брат Еміль призводить сім'ю поласувати в ресторан до Ремі.

Між Лінгвіні та Ремі відбувається сварка, яку спровокувало поведінку немовля. На одному з інтерв'ю Ремі бешкетує під ковпаком Альфредо. А вночі і того призводить поласувати всю сім'ю в ресторан. Все, що було в коморі, знищується сім'єю Ремі. Альфредо дуже розсерджений, і виганяє щурів на чолі з Ремі.

Ситуацією користується італієць, він зловлює Ремі, замикає в клітці, дізнавшись якимось чином про талант щури, і примушує співпрацювати з ним. Брат Еміль, на щастя, рятують Ремі.

І ось в ресторан є самий грізний критик - після його негативного відгуку і маестро помер, не переживши розгрому. Так адже ресторан і перетворився з п'ятизіркового в тризірковий. Спочатку з-за статті, а потім з-за смерті власника. Тепер єдиний вихід - приготувати саме ту страву, яка зможе порадувати критика. Лінгвіні не може нічого приготувати без допомоги Ремі. А щирий і чесний Ремі відразу ж після вивільнення поспішає в ресторан рятувати друга від провалу. Ремі був оприлюднений - і на нього починають полювання на кухні. Лінгвіні нічого не залишається, як розповісти про те, що він не має таланту, і всім зобов'язаний Ремі. Реакція колег така - всі кидають ресторан і йдуть.

І тут недовірливий до людей отець Ремі, Джанго, вирішує допомогти синові. Він скликає всю родину для допомоги Ремі. Лінгвіні виступає в ролі офіціанта. А ось Ремі приступає до роботи і дає завдання всім членам величезної родини.

Дівчина Колетт приходить в ресторан і жахається від того, що відбувається. Але щурик намагається завоювати її довіру і показує рецепт рататуя. Так, дівчина йде на поступки і допомагає Ремі. Їх загальне блюдо підкорює критика. Він дізнається у страві нотки маминого рецепту і розчулюється твором, нагадують йому мамине рагу.

Альфредо з Колетт оприлюднюють справжнього кухаря критику. І критик знову присвоює ресторану зірки. Але тут знову приходить біда - італієць Живодер накликає на ресторан санстанцію за порушення санітарних норм у ресторані. Критик втрачає довіру суспільства. Але немає лиха без добра - він жертвує гроші на відкриття нового ресторану, а Лінгвіні, Колетт і Ремі вкладають всі сили в новий заклад з назва Рататуй.

Гра Рататуй нададуть можливість не просто взяти участь в захоплюючих пригодах Альфредо Лінгвіні і Ремі, подолати весь шлях до володіння новим рестораном, але і просто в обслуговуванні клієнтів у новому закладі.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам