Ігри Гонки

Обожнюєш швидкість? Не можеш встояти перед потужністю? Ваблять красиві тачки? Тоді ігри Гонки як раз для тебе - тисни на газ, і поїхали!

Звичайно, мало хто з хлопчаків може встояти перед можливістю покататися з вітерцем, мимоволі спостерігаючи швидкозмінні пейзажі картин, а в кінці шляху почути вітаючи звуки вболівальників при вигляді свого кумира. А в ролі кумира виступаєш ніхто інший, як ти! Гонки дарують відчуття справжнього драйву, піднімають рівень адреналіну в крові в найзапекліших сміливців.

Спостерігати за гонщиком це одне, а опинитися на його місці - зовсім інша справа

Тут і мислити по-іншому починаєш. Навіть світ здається іншим з місця водія гоночної машини.

В реальному повсякденному житті швидка їзда чревата серйозними наслідками і присікається законодавством. Не даремно говорить відома народна мудрість - тихіше їдеш, далі будеш. Але нехай ці правила залишаться в реальному житті. Адже в нашому випадку мова йде про віртуальний світ, де дозволено практично все.

Навіть відсутність прав не зменшить можливість покататися на крутій тачці. Якщо в повсякденному житті батько не дозволяє сідати за кермо, то в наших іграх можна їздити без особливого на те дозволу. А ще можна вибирати автомобіль під свій смак. Субару? Лексус? Вантажний автомобіль? Вмикай фантазію і зроби авто ексклюзивним за рахунок тюнінгу. Хто знає, можливо, це підвищить шанси на перемогу.

Різноманітність шляхів в іграх Гонки просто вражає. Можна вибрати справжню швидкісну трасу і випробувати долю серед таких самих гонщиків. Якщо тобі пощастить виграти, ти відчуєш на собі всю солодкість перемоги і слави, яку принесе виграш. Фанати то і справа будуть радіти, побачивши тебе, вітаючи і вимовляючи ім'я твоє.

Не хочеш банальностей? Тоді прокотися по нічному незнайомому місту. Поліція наздоганяє, сирени кричать, часу в обріз - обов'язково спробуй - чудовий спосіб перевірити нервову систему!

А якщо ще більше відійти від буденності і покататися на американському позашляховику бігфуті? Нічого не кажи - ми і так знаємо, що величезні автомобілі - мрія кожного хлопчика. Найприємніше в іграх Гонки це те, що авто можна вибрати будь яке що душа забажає - ніяких фінансових і вікових обмежень.

Хочеш найкрутіший спортивний автомобіль? Хочеш випробувати свої сили на самій небезпечній трасі? Хочеш на пару годинок перевтілитися у Шумахера? Вперед! У нас немає обмежень, тому чекай, що всі твої бажання збудуться, як тільки ти опинишся перед монітором комп'ютера. Ігри Гонки онлайн - це відмінний спосіб відірватися по повній, не виходячи з дому.

Але навіть у віртуальному світі не все так гладко, як може здатися на перший погляд. Бажана перемога просто так в руки не дається, її треба по-справжньому заслужити. Зверни увагу, що, хоча ігри Гонки існують для гравців різних рівнів, легкої перемоги не буде ніколи. Серйозні конкуренти, також прагнуть прийти до фінішу першими, будуть всіляко заважати тобі виграти. Твоє завдання - включити кмітливість, уважність і наполегливість. Перемагають тільки цілеспрямовані люди. І голосіння з приводу того, що головне не перемога, а участь - доля слабаків. Справжні переможці, гуру справи ніколи і нікому не поступляться першим місцем.

З часів появи автомобіля він по праву вважається найкращим винаходом у світі. Але не варто помилятися, думаючи, що до авто не існувало гонок. Ще як існували! Звичайно, це не були сучасні круті спорткари. Прототипом гоночного автомобіля виступала механізований віз, за кермом якої любителі брали участь у швидкісних змаганнях.

Згодом, коли первісні авто удосконалилися і прийняли таку форму, в якій ми може бачити їх зараз, почалися роботи над створенням справжнього гоночного автомобіля.

Ігри Гонки для хлопчиків уособлюють бажання завжди і у всьому бути першими. Тільки лідерам під силу завоювати перші позиції і утримувати їх протягом необмеженого періоду. Адже самим бажанням перемоги керується справжній гонщик.

Гонками можна захоплюватися ще й тому, що слідом за перемогою неодмінно приходить слава. Може, саме слави жадає кожен водій спорткара, а, може, їм просто рухає спортивний інтерес? Хто знає.

У будь-якому випадку, спрага змагань зародилася у людини ще задовго до появи згаданих вище механізованих возів і постійно прогресує. Варто лише згадати змагання колісниць у Римі і Греції. Або пригадати кінні перегони. А в історії мають місце бути собачі і навіть щурячі перегони! Незаперечно одне - бажання людини змагатись, вигравати або навіть спостерігати, як змагаються інші, з'явилося давно і еволюціонує навіть на нинішній день. Сьогодні - перегонки водіїв автомобілів і не виключено, що завтра на змагання вийдуть космічні ракети! Світ так швидко змінюється, що подібне видовище навряд чи когось здивує.

Можливо, саме з цих причин ігри Гонки користуються такою популярністю серед хлопчиків. А якщо зізнатися чесно, то і більш дорослі представники сильної статі можуть дозволити собі бавитися швидкістю у віртуальному світі.

Онлайн формат настільки вкорінився в наші життях, що тепер важко уявити собі світ без можливості виходу в Інтернет. Саме Всесвітня Мережа подарувала нам можливість грати в улюблені іграшки. От тільки питання - як відрізнити круті ігри від їх не якісних аналогів?

Щоб довго не гадати, можна просто відвідати наш сайт і на власному досвіді переконатися, що наші ігри є найдостойнішими з усіх.

По-перше, ігри Гонки абсолютно безкоштовні. Будь-який користувач, який відвідав сайт, може почати грати прямо зараз. По-друге, всі ігри на ресурсі розбиті по категоріях, тому відшукати ту чи іншу іграшку взагалі не повинно скласти проблем.

Ігри Гонки - це суцільне задоволення. Кожен раз можна міняти автомобіль, трасу, місцевість, рівень складності і, таким чином, рости і вдосконалюватися. Хто знає, можливо, згодом з тебе вийде відмінний гонщик.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам