Ігри Кід вісі Кет

Мультсеріал «Кід vs Кет» створений в Канаді і виходить на екрані з 2008-го року. Відмінна анімація, нотки фантастики в сюжеті і блискучий гумор, зрозумілий всій родині, допомогли мультфільму стати популярним далеко за межами Канади. Веселий сюжет припав до смаку і дітям, і батькам зі всього світу

Оригінальна графіка запам'ятовується з першого погляду. А вже родзинок у мультфільмі вистачає. Чого тільки варта Кід-інопланетянин в якості головного персонажа. Боротьба добра зі злом, скажена динаміка і невичерпні веселощі супроводжують кожну серію протягом двох сезонів мультсеріалу. Аналогічні характеристики притаманні й іграм «Кід проти Кет», створеним за мотивами мультфільму.

Дія розгортається у будинку звичайної канадської сім'ї Бартонбергер. 8-річна Міллі, яка має залізний вплив на главу сімейства, приносить додому знайденого бездомного кота. Родині довелося змиритися з новим вихованцем. Ось тільки брат Міллі 13-річний Купер виявляє, що Містер Кет - не простий Кід, а інопланетянин, який прибув на Землю з метою знищити планету. Принаймні, він переконаний в злих намірах кота. Насправді ж Містер Кет прибув на землю в пошуках їжі для своєї планети і, в свою чергу, звинувачує Купа в тому, що він надовго застряг на Землі. Взаємна неприязнь посилюється з кожною серією, в якій Містер Кет майструє черговий пристрій для того, щоб дістатися додому, а Куп, приймаючи цей пристрій за інструмент для знищення планети, його кожен раз ламає.

Про те, що Містер Кет - інопланетний агент, Куп неодноразово намагається сказати оточуючим. Але ніхто не вірить хлопчині, пов'язуючи дитячі фантазії зі стресом, викликаним нещодавнім розлученням батьків. А тут ще і оцінки в школі погіршилися. Про інопланетного гостя знають тільки кращі друзі, Купа - Деніс і Фіона (вона ж кохана головного героя), а також його дідусь з бабусею. Інші просто вважають кота схожим на якогось лиходія через відсутність шерсті.

Своєю появою на світ мультсеріал «Кід проти Кота» (оригінал «Kid vs. Kat») зобов'язаний справжньому коту. Точніше, кішці. Автор ідеї Роб Бутилье ще в 2003-му році обзавівся бесшерстний питомицем і з цікавістю спостерігав за реакцією на нього оточуючих. Тоді йому і прийшла в голову думка, що його чотирилапий друг схожий на прибульця. А характер кішки ніяк не можна було назвати лагідним і привітним, тому її спорідненість зі злом здавалося Робу не такою вже і божевільною ідеєю.

У 2006-му році з'явився на світ короткометражний мультик «Поглянь, що принесла моя сестра» (оригінал - «Look What My Sister Dragged In»). Участь у кількох фестивалях принесло свої плоди - мультфільм зацікавив телеканал YTV (Канада), який ініціював створення багатосерійного проекту. Перший сезон з 26 серій вийшов на цьому кабельному каналі. А в 2008-му році права на показ викупив дитячий європейський телеканал Jetix Europe. Всього створено 2 сезони, кожна серія триває 20 хвилин. Останні серії випущено в 2011-му році. Мультфільм закінчується на тому, що Містерові Кэту таки вдається дістатися на свою планету, але Куп з друзями вирушив за ним. Після пережитого укладення злими керівниками Котячої планети, дітям вдається повернуться на Землю, а Кід за організацію втечі ув'язнених депортований слідом за ними. Зрештою, вся сім'я Купа дізналася про таємницю домашнього улюбленця, але той стирає їм пам'ять.

Не так давно в мережі з'явилася інформація про те, що Роб Бутільє уклав контракт на створення третього сезону, в якому, кажуть, з'явилися нові персонажі. Однак невідомо, коли планується вихід цього сезону на екрани.

Пройти ігри «Кід vs Кет» допоможуть цікаві факти і героїв і мультику в цілому:

• Головний герой Купер названий автором мультфільму Робом Бутільє в четь улюблених співаків - Купер Девіс Бартонбергер.

• У Купа є кумир - герой-аналог Супермена по імені Капітан Бластероід. Супергерой теж вміє літати і має небачену силу. У сюжеті «Кід vs Кет» Капітан Бластероід - вигаданий персонаж, якого часто можно помітити в телевізорі Купа. Його роль грає племінник бабусі-сусідки Бартонбергерів.

• Одне із захоплень Купа - фокуси. У хлопчика чудово виходить і, мабуть, якщо б не Містер Кет, який забирає у Купера весь вільний час, з нього вийшов би талановитий фокусник.

• Купер не перестає дивувати глядачів своїми талантами. Крім фокусів він ще добре грає на ударних інструментах.

• Постійна боротьба з котом не заважає Куперу піклуватися про вихованця хоча б зрідка. В одній із серії хлопчик зізнається, що Містер Кет був би для нього гарненьким кошеням, якщо б він не прилетів з іншої планети шкодити Землі. А одного разу Купер навіть був змушений поцілувати Містера Кет.

• Кід у мультфільмі - талановитий інопланетний конструктор-ракетобудівник. Купер завжди використовує сконструйовані ним хитромудрі пристрої після того, як руйнує плани Містера Кет.

• Не дивлячись на взаємну неприязнь у восьми серіях Купер і Кід діють спільно. Останній раз - у завершальних серіях другого сезону Кід допоміг Купу з його друзями вибратися з полону злого тирана Котячої планети і благополучно дістатися додому.

• У свою чергу, Купер Бартонбергер тричі простягав руку допомоги коту і допомагав йому в непростих ситуаціях.

• Зовнішній вигляд кота списаний з бесшерстної породи сфінксів, а також ще однієї породи - Девон Рекс. Хоча прототип Містера Кет - домашній вихованець Роба Бутилье був чистокровним сфінксом.

• У Містера Кет є особливий пристрій, який виконує функції стільникового телефону. Цей пристрій Кід носить на шиї, і воно має вигляд милого і модного нашийника.

• При перекладі мультфільму на російську мову виникла плутанина в назві. Слово Kid з англійської «дитина» було перекладено як Кіт, хоча правильно було б Кід. Назва з помилкою, однак, прижилася, і сьогодні при пошуку в інтернеті використовується обидва варіанти. Також існують версії перекладу сполучного займенники: «Кіт вісі Кет», «Кід проти Кет», «Кід vs Кет».

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам