Ігри Фіксики

Онлайн ігри Фіксики не гірше однойменного мультфільму допомагають розвивати кмітливість і уважність. Мультфільм має науково-популярну основу, розповідає про принципи роботи пристроїв і дозволяють подивитися на звичну для нашого життя техніку зсередини в прямому сенсі цього слова. А ігри дають можливість розважитися разом з персонажами мультфільму - життєрадісними Фіксиками

Грати разом з гарантійними чоловічками дуже весело, цікаво і абсолютно безкоштовно!

Хто такі Фіксики? Це крихітні чоловічки, які живуть у кожному пристрої і в кожному будинку. Вони стежать за тим, щоб техніка справно працювала, а в разі чого - оперативно та весело лагодять поломку. При цьому діляться принципом роботи приладу і відкривають маленькі і великі секрети сучасної техніки.

Фіксики, про яких йде мова в мультфільмі, живуть в сім'ї восьмирічного хлопчика Дім Дімича. Він допитливий і добрий, цікавиться технікою і з великим задоволенням пробує її розбирати і збирати. У Дім Дімича є собака Кусачка. Маленький пес породи чіхуахуа чує присутність маленьких чоловічків і постійно намагається їх упіймати.

Сім'я Фіксиків складається з п'яти осіб: Папус і Мася (батьки), Дедус (дідусь), Сімка і Нулик (діти). Сімці 9 років і вона ходить в школу фіксиків. Сімка - найкраща учениця в класі і має багато друзів. У мультфільмі часто з'являються її однокласники: Ігрек, Шпулі, Вітру і Фаєр. Не дивлячись на те, що герої ще самі діти, вони відмінно розбираються в техніці і знають краще за всіх, що і як влаштовано. Один Нулик, найменший з Фіксиків, тільки вчиться всьому, але навіть він завжди з великим азартом і захопленням береться допомагати старшим! Нулику приблизно 5 років, але він дуже тямущий малюк. У своєму прагненні вчитися Нулик часто потрапляє в складні ситуації, з яких йому допомагають вибратися його близькі.

В сім'ї Фіксиків головний майстер на всі руки - звичайно, Папус. Але якщо справа стосується кухонної техніки, то навіть він не складе конкуренцію Масел. Хранителька домашнього вогнища весь свій час присвячує сім'ї і домашнім справам, але коли потрібно, готова моментально перейти до вирішення складних технічних завдань. Найстарший член родини Дедус завжди розбавляє сюжет цікавими історіями та премудростями, накопиченими за довгі роки найвищої майстерності.

Улюблені пісеньки Фіксиків теж полюбилися дітям. Автори проекту назвали ці пісні фіксипелками і навіть зняли кліпи до кожного з них. Це ще один вид контенту з Фіксиками, який дуже полюбився дітям різних віків.

Студія «Аероплан», яка створила Фіксиків, відома також співавторством мультика «Маша і Ведмідь» і ще одним не менш відомим проектом «Смішарики». Їх новий мультфільм ще більш добрий і повчальний. Фіксики створені за мотивами творів російського дитячого письменника Едуарда Успенського "Гарантійні чоловічки", випущених у світ ще в 1995-му році. Кожна деталь у мультику близька і знайома дітям, на відміну від казок зарубіжного виробництва.

Кожна серія мультфільму розповідає про конкретне приладдя: холодильника, телевізора або DVD. Прямо під час мультика довідкова інформація подається у спеціальних анімаційних виразках і органічно вписується в сюжет. Герої створені за допомогою технологій 3D, що робить їх сучаснішими і реалістичнішими. Все це дозволило авторам проекту об'єднати непоєднуване - розваги і просвітництво.

Фіксики - справжня знахідка для сімей, де ростуть маленькі чомучки. Вони доступно і весело розкажуть дітям будь-якого віку, яким чином пульт допомагає перемикати канали на телевізорі або чому мультиків так багато, а всі вони містяться на маленькому і плоскому диску. Завдяки Фіксикам малюки отримають відповіді на всі їхні запитання, а також навчаться безпечно і дбайливо використовувати той або інший пристрій.

Основна аудиторія мультфільму - діти віком від 6 до 8 років, але як показує практика, Фіксиків люблять і зовсім маленькі карапузи, і навіть дорослі - тато й мама. Адже далеко не всі вони можуть пояснити своїм допитливим малюкам, як влаштований інтернет і стільниковий телефон, чому папір має білий колір, якщо вона зроблена з дерева або як працює детектор брехні. Фіксики роблять батькам подвійну послугу: позбавляють від нескінченних питань «чомучок».

З самого початку «Фіксики» транслювалися у відомій телепередачі «на добраніч, діти» на телеканалі «Росія1», витіснивши з ефіру знаменитого Лунтіка з його друзями. Прем'єра відбулася 13 грудня 2010-го гола. Сьогодні також мультфільм можна побачити на телеканалах «Карусель» та Дитячий.

Науково-популярний підтекст і соціальна складова не могли надовго утримати Фіксиків в рамках телеекранів. Мультфільм вийшов на DVD. У кожному з 14 випусків також є друкована інструкція-картка, у якій описуються показані в серіях прилади.

Дуже скоро Фіксики переросли в масштабний багатогранний проект, який, до того ж, значно розширив свою аудиторію. У 2014-му році Фиксики отримали Національну премію в сфері товарів та послуг для дітей «Золотий ведмедик». Вони були визнані кращим мультимедійним проектом.

Сьогодні на ринку присутні дитячі колготки та шкарпетки з зображенням Фіксиків, образи персонажів красуються на засобах проти комарів і навіть на меблях для дитячих кімнат.

Студія «Аероплан» планує випустити повнометражний фільм про техночоловічків, а поки розпорядження фанатів все частіше надходять то зошити із зображенням улюблених героїв, то нові рінгтони з мультфільму для мобільних, то онлайн-ігри. Щодо останніх, у творців Фіксиків дуже великі плани. Комп'ютерні ігри називаються одним із пріоритетних напрямків подальшого розвитку медійного проекту Фіксики. Вже сьогодні у вас є можливість повправлятися у своїх технічних знаннях з допомогою чудової збірки ігор на нашому сайті.

Тут ви можете пограти в аэрохокей з однокласниками Сімки, відправитися з родиною Фіксиків в космічну подорож, взяти участь з героями в гонках і скласти багато цікавих пазлів!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам