Ігри Мортал Комбат

Якщо вже й говорити про легендах відеоігри - то це однозначно серія Мортал Комбат (від англійського. Mortal Combat - смертельна битва). Весь світ асоціює комп'ютерні бої з Мортал Комбат, і хіба що в Японії суперником стає Теккен

Для завзятих геймерів, так би мовити, тих, що ще з олдскул, розважаються на восьмибітних приставках, і вбивають Горо Лю Канном, так само як і для тих, хто зовсім недавно приєднався до шанувальникам жанру слова Фаталіті, Бруталіті, Анімаліті викликають не підроблений інтерес. Тепер же зійтися в бою і перемогти всіх ворогів, врятувати світ і стати справжнім супер-героєм зовсім нескладно - і знадобиться для цього лише браузер і спритні пальці. Ігри онлайн дають можливість подолати ворогів і стати бійцем, про якого ходять легенди по всьому світі.

Ед Бун і Джон Тобіас на початку дев'яностих минулого століття створили цілу серію комп'ютерних бійок, назвавши свій твір Мортал Комбат. «Midway Games» розробила перші чотири ігри, призначалися вони для ігрових автоматів. А вже такі були створені компанією «Warner Brothers» для домашнього користування.

Якщо вам подобається битися, то цей текст спеціально для вас.

Мортал Комбат - не безневинна ігра, а кровавий бій. Жорсткості в цій грі більше ніж де б то не було. Це і є головною відмінністю Мортал Комбат від інших більш або менш схожих ігор. Показовим стане той факт, що після того, як світ з'явилася гра Мортал Комбат, був організований спеціальний комітет, який займається визначенням вікових обмежень для використання ігор. Гра розвивалася з кожним новим виданням. Спочатку двовимірна аркада стала проектом з відкритим світом і непростим сюжетом з відмінною стратегією.

Мортал Комбат має відмінну візитну картку - режим добивання. Не чекайте в цій грі пощади або милосердя. Ворогів тут знищують, і навіть добивають найвитонченішими методами. Останні версії мають таку функцію, як екзотичний варіант знищення або добивання ворога: обернути ворога в немовля, тварину, надати можливість покінчити собою способом харакірі, а можливо запропонувати дружбу.

Friendship ("дружба") - означає запропонувати противнику, якого перемогли дружбу.

Babality (дитинство) - означає перетворити програв воїна у немовля.

Animality (озвіріння) - перетворити ворога в тварину і розтерзати його.

Brutality (жорстокість) - вбити ворога, використовуючи комбінацію ударів.

Hara-Kiri (харакірі) -це спеціальний прийом, завдяки якому супернику дається можливість здійснити самогубство ще до того, як переможець застосує до нього Fatality.

Multality (серійний удар) - знищити ворога особливо - фаталіті в Mortal Kombat це Shaolin Monks.

Heroic Brutality (героїчна жорстокість) - свого роду подобу фаталіті для героїв всесвіту DC в Mortal Kombat vs. DC Universe.

За сюжетом гри події відбуваються у вигаданій всесвіту, де є всього шість сфер, які створені Старшими Богами. Сталася війна між Старшими Богами і Єдиною Сутністю, а вже після сфери перетворилися в реальність, де існують свої закони, життя. І ось зараз, щоб відвоювати інші сфери, необхідно взяти участь у турнірі, можливо навіть смертельний, і звичайно ж, перемогти. Коли гра тільки почалася, беззаперечним переможцем вважався імператор Онага. Саме він відвоював майже всі реальності.

Але незабаром на Онагу було вчинено замах, і він загинув. Влада правителя передається Шао Кану, його раднику. Але Шао Кан не може керувати величезною імперією. Тоді і починається запеклий бій.

Багато безліч критики існує про гру Мортал Комбат, про що й говорили і сперечалися з моменту її створення, тобто початку дев'яностих років. Критикували і за графічні і візуальні ефекти, і за жорстокість гри. Але ж і правда ж, розчленування, обезглавлення, вбивства...Справа набрав серйозних обертів, і навіть в Конгресі США! Відбулися дискусії з приводу цієї жорстокої ігри...В результаті гра першою отримала рейтинг 18+. Навіть розробник ігри Ед Бун висловив розуміння з приводу того, що деякі батьки не хочуть, щоб їх діти грали в таку гру. Та й своєму десятирічній дитині він ні за що б не дав грати Мортал Комбат. Коли у світ вийшла друга частина Мортал Комбат («Mortal Kombat II), дискусії розгорілися з новою хвилею. А 1994 році німецьким федеральним департаментом гру зарахували до того, що вона рахувалась шкідливою для молоді. У 1995 році німецький ринок відмовився від другої частини гри. Вже в 2011 Мортал Комбат заборонили в Австралії і Південній Кореї. У лютому 2013 року в Австралії гра знову з'явилася на ринку з обмеженням за віком 18 +.

Частенько в адресу гри можна було почути звинувачення в насильстві. А випадок, коли в 2008 році Ламар Робертс сімнадцяти років і Хізер Трухільо шістнадцяти років до смерті побили свого племінника десяти років, суд підкреслив, що психіка дітей була зіпсована впливом Мортал Комбат. У 2012 році після обстрілу дітей в одному з молодших класів школи США Вейн Лапьєр, віце-президент Національної стрілецької асоціації, оголосив, що корупція, яка допускає ігри для підлітків, такі як Мортал Комбат, залишається байдужим до трагедії.

Вже два десятки років гра не втрачає своєї популярності. Доросла психіка цілком може сприймати подібну розвагу. А тому створюються все нові оновлення і версії гри. Крім того, за сюжетом гри вже було знято два повнометражних фільми, і існує думка, що Warners Brothers вже готується до виходу нової екранізації по мотиву, написаному Ореном Узилом.

Для довідки, Kombat була екранізована в двох повнометражних стрічках: «Смертельна битва» 1995 року і Смертельна битва 2: Винищення 1997 року. Ні той, ні інший фільм не заслужили високих відгуків критиків, але як би там не було, перший фільм зібрав касу в 70 мільйонів доларів у Сполучених Штатах Америки, 125 мільйонів у світовому прокаті. Знову таки перший фільм став свого роду еталоном для екранізації комп'ютерних ігор. А ось перший фільм зіграв службу для кар'єри Пола Андерсона, режисера фільму, а також актора, що зіграв у головній ролі Робіна Шу. Другий фільм, що вийшов в прокат отримав ще більш різку негативну оцінку критиків. І що гірше самих глядачів. Касовий збір фільму склав всього-навсього 30 мільйонів доларів в Сполучених Штатах Америки.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам